Zbliża się ważna uroczystość w naszym domu, a mianowicie moi rodzice będą wspólnie obchodzili pięćdziesiąte urodziny. Oczywiście organizujemy z tej okazji imprezę. Z racji tego, że rodzice mają duży dom nie będziemy wynajmować specjalnie sali, tylko ugościmy wszystkich zaproszonych w domu. Ja zajęłam się więc stroną organizacyjną.

Eleganckie szklanki na przyjęcie

szklanki z grawerem pozłacanymPo raz pierwszy w życiu mam okazję organizować od początku do końca dużą imprezę rodzinną. Moi rodzice obchodzą w tym roku pięćdziesiąte urodziny i z tej okazji organizujemy duże przyjęcie w ich domu. Postanowiłam wyprawić im niezwykle elegancką i niezapomnianą uroczystość. Specjalnie na te okazję zamówiłam szklanki z grawerem pozłacanym, w którym widnieją ich inicjały. Jest to od razu część prezentu urodzinowego. Szklanki te staną na stole i będą z nich korzystać wszyscy goście. Wykonane są z grubego szkła przypominającego kryształ. Rodzice jeszcze ich nie widzieli- zobaczą dopiero na przyjęciu. Moja mama jest szczególną fanką tego typu rzeczy, więc jestem pewna, że trafiłam z prezentem. Bardzo spodobała mi się możliwość pozłocenia graweru, dzięki temu szklanki wyglądają bardziej ekskluzywnie. Poza tymi efektownymi szklankami zrzuciliśmy się z rodzeństwem na zagraniczną wycieczkę dla rodziców. Nigdy nie mieli okazji być w ciepłych krajach a zawsze o tym marzyli, stąd taki nasz pomysł. Polecą na Majorkę, o której znowu bardzo marzył mój tata, a mama mu oczywiście wtórowała.

Wielkimi krokami zbliża się impreza urodzinowa moich rodziców. Wyprawiają ją wspólnie, bo oboje kończą pięćdziesiąt lat. Zależało mi na tym, żeby przyjęcie było jak najbardziej eleganckie, dlatego zamówiłam specjalnie grawerowane szklanki. Są one dodatkiem do prezentu urodzinowego, którym jest wycieczka w ciepłe kraje.

Kategorie: Usługi