Są w naszym życiu takie osoby, z którymi łączy nas szczególna więź. Najczęściej nie jest to rodzina, ponieważ rodziny się nie wybiera i jest losowa. Nie zawsze się dogadujemy z każdym członkiem rodziny, bo występują różne zgrzyty. Naszymi bratnimi duszami mogą być osoby które spotykamy na swojej drodze, łapiemy z nimi dobry kontakt.

Złota bransoletka dla mnie i przyjaciółki

złote bransoletki damskieMoją bratnią duszą została koleżanka ze studiów i bardzo szybko się zaprzyjaźniłyśmy tak, że codziennie musimy mieć ze sobą kontakt. Postanowiłam jakoś uhonorować naszą bliską więź i kupić nam dwie takie same złote bransoletki damskie które byłyby takim symbolem, że póki będziemy je mieć na sobie, to będziemy przyjaciółkami. Wiedziałam, że lubi takie świecidełka, tak samo jak ja. Zawsze patrzyłyśmy na różne gablotki u jubilerów. Dlatego postanowiłam się wybrać do jakiegoś naszego ulubionego i poszukać czegoś dla nas. Znalazłam różne bransoletki, jednak szukałam czegoś wyjątkowego. Bransoletka powinna być grubsza i ozdobiona różnymi diamencikami. Po kilku minutach, coś wpadło mi w oko. Znalazłam piękne, dwie bransoletki, dość szerokie, rzucające się w oczy. Zawsze lubiłyśmy sporą biżuterię, dlatego ta bransoletka była taka spektakularna, idealna dla nas. Odwzorowywała nasze charaktery. Biżuteria może dużo mówić o człowieku, dlatego trzeba dobierać taką, która do nas pasuje. Często robimy to podświadomie i właśnie tak powinno się robić. Pierwszy wybór zawsze najlepszy.

Poprosiłam o ładne zapakowanie bransoletek i wręczyłam ją przyjaciółce, gdy zobaczyłyśmy się w weekend. Piszczała z radości, mówiła,że to piękny gest. Stwierdziłyśmy, że nigdy ich nie zdejmiemy, bo to symbol przyjaźni, który zawsze musi być przy nas, żebyśmy o sobie pamiętały w każdej sytuacji.