Standardowe żarówki warsztatowe, których używaliśmy od dawna, były przede wszystkim tanie, i w razie potrzeby mogły być wymienione minimalnym kosztem. Generowały jednak zdecydowanie za duże rachunki za zużycie energii elektrycznej, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy oświetlenie było włączone znacznie dłużej niż zwykle.

Energooszczędne oświetlenie warsztatowe

energooszczędne żarówki led - producentPrzy następnym remoncie warsztatu, postanowiliśmy wreszcie usunąć stare oświetlenie, zastępując konwencjonalne żarówki bardziej energooszczędnymi i wydajnymi. Najlepszą opcją spośród wszystkich przez nas przeglądanych było wyposażenie warsztatu w energooszczędne żarówki LED – producent oświetlenia ledowego był jednym z naszych stałych klientów, więc postanowiliśmy zwrócić się do niego nie tylko po pomoc w wyborze odpowiedniego oświetlenia, ale również z zamówieniem, jeśli takowe udałoby się znaleźć. Oferta owego producenta była bardzo szeroka, i zdziwiła nas bardzo ilość różnego rodzaju oświetlenia przemysłowego i warsztatowego właśnie. W owej ofercie znaleźliśmy bardzo przydatne żarówki warsztatowe, które nie dość że dawały mocne, zimne, matowe światło, pozwalające lepiej skupić się na precyzyjnych pracach, to nie męczyły oczu tak, jak konwencjonalne żarówki, zwłaszcza podczas długich zadań. Mimo zwiększonej mocy, żarówki te pobierały niemal trzykrotnie mniej energii niż standardowe oświetlenie, jednocześnie nie mając tendencji do przepalania się.

Hurtowe zamówienie, jakie złożyliśmy poz zapoznaniu się z ofertą, obejmowało całość oświetlenia do warsztatu, również zewnętrznego i użytkowego. Sama ilość pozycji jakie wybraliśmy była wystarczająca, by otrzymać od producenta bardzo atrakcyjną zniżkę na wszystkie zamówione produkty i wszelkie potrzebne dodatki do oświetlenia.

 

Kategorie: Dom i ogród