Pracę w tej firmie załatwiła mi mama. Właścicielką była jej bliska przyjaciółka i tylko dzięki temu mi się udało. U nas na wsi ciężko było zdobyć dobre zatrudnienie i byłam mamie ogromnie wdzięczna za tak dużą pomoc. Miałam swoją wymarzoną pracę, w której starałam się każdego dnia.

Wykonanie długopisów reklamowych przez sprawdzoną firmę

długopisy reklamowePracowałam w dziale marketingu i dostałam masę ciekawych zadań, które pozwalały mi się rozwijać. Poznałam też dużo nowych firm, z którymi współpracowałam nie raz. W zeszły czwartek klient kazał mi zamówić długopisy reklamowe w ilości dwóch tysięcy sztuk a projektem tych długopisów miałam zająć się osobiście. Zebrałam wszystkie wcześniej wykonywane długopisy dla naszej firmy i na tej podstawie zamierzałam zrobić nowy projekt, który miał być lepszy. Pracowałam nad tym dwa dni, ale ostatecznie byłam zadowolona z efektów. Przeze zaakceptował mój pomysł i mogłam zlecić wykonanie długopisów. Zwróciłam się z tym do sprawdzonej firmy, z którą już wielokrotnie miałam okazję współpracować. Każde zlecenie wykonywali na czas i o nic nie musiałam się obawiać. Projekt przesłałam drogą elektroniczną. Zleciłam wykonanie długopisów w dwóch podstawowych kolorach. Długopisy miały być przeznaczone dla kontrahentów firmy a sto sztuk miało zostać rozdanych wśród pracowników. Firma, której zleciłam wykonanie długopisów reklamowych ponownie nie zawiodła i otrzymałam długopisy jeszcze przed czasem. Wykonane one zostały dokładnie tak, jak je zaprojektowałam.

Prezes był zadowolony z mojej pracy i zdecydował się dać mi podwyżkę. Zauważył, że od samego początku się starałam i wiedział, że zależało mi na tej pracy. To była dla mnie cudowna wiadomość i od razu zadzwoniłam do swojej mamy, by pochwalić jej się wszystkim.

Kategorie: Reklama