Od wielu lat prowadzę firmę budowlaną. Zajmujemy się wszelkimi pracami zewnętrznymi, a więc wiele z nich moi pracownicy wykonują na wysokościach. Robimy wszelkiego rodzaju docieplenia, malowania elewacji oraz izolacje pionowe. Do tego wszystkiego niezbędne są rusztowania. Do tej pory wypożyczałem całą konstrukcję, ale ostatnio zakupiłem do swojej firmy solidne rusztowanie.

Kupiłem lekkie rusztowanie aluminiowe

plettac sl 70 z aluminiumNie mogłem w nieskończoność wypożyczać tego sprzętu, bo generowało to zbyt wysokie koszty i prace budowlane przynosiły coraz mniejszy zarobek. Musiałem w końcu zainwestować w sprzęt najwyższej jakości. Wychodzę z założenia, że jak coś kupuje to tylko i wyłącznie porządnej jakości. Przeszukałem oferty dla firm budowlanych i kupiłem rusztowania plettac sl 70 z aluminium. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Rusztowanie to jest bardzo lekkie, dzięki temu, że wykonane jest w całości z aluminium. Z takiego rozwiązania zadowoleni są również moi pracownicy, którzy przesuwają rusztowanie na kołach i nie muszą się przy tym męczyć jak przy stalowych. Na uwagę na pewno zasługuje solidność całego systemu. Do tego wszystkiego musiałem od razu zakupić odpowiednie płyty przejściowe, drabinki i tym podobne akcesoria. Jestem pewien, że bardzo dobrze zainwestowałem, bo na samym wynajmie rusztowań każdego dnia jestem do przodu sporo pieniędzy. Poza tym wartość mojej firmy również wzrosła, bo zwiększyłem swój kapitał o kolejny nowy sprzęt.

Prowadzenie firmy budowlanej, której usługi dotyczą głównie elewacji i ścian budynków musiałem prędzej czy później zainwestować we własny sprzęt. Rusztowania do tej pory wypożyczałem, ale teraz mam swoje i to bardzo wysokiej jakości. Lekkie rusztowania z aluminium można łatwo przesuwać, a całą konstrukcję bardzo szybko się składa.

 

Kategorie: Budownictwo