W dzisiejszych czasach kobiety coraz liczniej korzystają z usług salonów kosmetycznych, fryzjerskich, czy gabinetów odnowy biologicznej. Co jakiś czas na rynek wchodzą nowe metody w pielęgnacji ciała i włosów, które przekonują panie do profesjonalnego dbania o siebie.

Działanie fali radiowej Focus Talus

fale radiowe focus talusPomimo tego, że efekt starzenia się skóry jest zupełnie naturalny i dotyczy każdego z nas, to niektórzy ludzie robią co mogą aby zatrzymać czas choć na chwilę, albo maksymalnie opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek. Od niedawna na rynku pojawiły się nowe zabiegi na ciało, wykorzystujące fale radiowe Focus Talus. Polega on na wprowadzaniu pod skórę fal radiowych o mocy 7 MHz, które powodują wytworzenie energii cieplnej, dzięki której włókna kolagenowe obkurczają się i powiększają. Przy zastosowaniu tej metody, ujędrniamy, napinamy i likwidujemy zmarszczki, które są odporne na działanie zwykłych kremów. Fale radiowe można stosować na każdą partię ciała. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Jego rezultaty możemy dostrzec niemalże od razu, ponieważ skóra wyraźnie się napina i unosi, a owal twarzy zostaje wyostrzony. Zastosowanie fal jest naturalnym procesem, gdyż występują one na co dzień w naszym otoczeniu pod innymi postaciami. Taki zabieg jest polecany paniom, które zaobserwowały u siebie pierwsze oznaki starości, ale także kobiety, które są jeszcze młode i nie borykają się z takimi problemami, ponieważ w walce z upływającym czasem najlepsza jest profilaktyka. Fale Focus Talus mogą stosować kobiety w każdym wieku.

Młoda, gładka i jędrna skóra jest marzeniem każdej kobiety, dlatego też powstały zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych. Cena usługi jest zależna od ilości miejsc, które chcemy poddać działaniom fal, oraz też często od salonu kosmetycznego w jakim będziemy ją wykonywać.