Miałam na głowie zdecydowanie za dużo obowiązków a na dodatek musiałam każdego dnia przydzielać pracownikom dodatkowe obowiązki. Był harmonogram sprzątania, jednak nie wszyscy się do niego stosowali, co wprowadzało spore zamieszanie w firmie.

Zadowolenie z usług firmy sprzątającej

niedroga firma sprzątająca z wrocławiaPostanowiłam pójść osobiście do prezesa i poruszyć z nim temat sprzątania biur. Nie dziwiłam się, że pracownicy się wykręcali od tego obowiązku, ponieważ pracowali na targetach a wykonanie planu sprzedażowego było dla nich najważniejsze. Prezes po wysłuchaniu moich argumentów przyznał mi rację i powiedział, żeby podjęła współpracę  z profesjonalną firmą sprzątającą. To miało rozwiązać wszystkie problemy i byłam zadowolona z decyzji prezesa. Interesowała mnie tylko jakaś skuteczna i niedroga firma sprzątająca z Wrocławia, ponieważ dostałam limit finansowy, w którym musiałam się zmieścić. Prezes nie był rozrzutny i lubił oszczędzać na wszystkim. Do współpracy więc zaprosiłam firmę, którą poleciła mi moja mama. U niej w warsztacie pracownicy z tej firmy sprzątali i była zawsze zadowolona, ponieważ wszystko było wykonane bardzo dokładnie. Zadzwoniłam do właściciela tej firmy sprzątającej i uzyskałam niezbędne informacje na temat kosztów związanych z kompleksową usługą sprzątania biur. Cena zdecydowanie mi odpowiadała i zdecydowałam się od razu podpisać umowę. Już następnego dnia w firmie pojawiła się ekipa sprzątająca, która składała się z trzech osób. Biura były wysprzątane dokładnie.

Pracownikom nowe zasady zdecydowanie odpowiadało. Nikt nie musiał się więcej przejmować harmonogramem. W firmie sytuacja dzięki temu też się znacznie poprawiła, ponieważ pracownicy osiągali lepsze wyniki sprzedażowe. Skupiali się tylko na sprzedaży i dlatego tak było.

Kategorie: Usługi