Chciałam opowiedzieć kilka słów o mojej pasji. Niektórzy kolekcjonują znaczki, inni jakieś kolorowe kamienie, a ja od wielu lat mam to samo hobby. Już jako mała dziewczynka zaczynałam interesować się biżuterią. Podbierałam od mamy modne wtedy klipsy i łańcuszki i bawiłam się w rewię mody. To były czasy, które bardzo dobrze wspominam,

Moja kolekcja biżuterii srebrnej

biżuteria srebrna z kamieniemZamiłowanie do pięknych wyrobów jubilerskich u mnie nigdy nie przeminęło. Wręcz przeciwnie-kiedy zaczęłam pracować i byłam samodzielna finansowo, mogłam sobie pozwolić na więcej dodatków. Moją największą miłością jest biżuteria srebrna z kamieniem, ponieważ takie ozdoby według mnie wyglądają najefektowniej. Jakiś czas temu wybierałam się na pierwszą randkę z moim wymarzonym mężczyzną. Stwierdziłam, że z tej okazji muszę nabyć jakąś nową biżuterie, na przykład zestaw w postaci kolczyków, naszyjnika i bransoletki. Uważałam, że taka zasada kupowania nowej biżuterii podczas pierwszych randek, to gwarancja sukcesu w miłości. Byłam bardzo przesądna, ale chociaż dzięki temu mogłam kupić sobie jakieś nowe świecidełka. Udałam się więc do miasta, do mojego ulubionego jubilera położonego praktycznie już kawałeczek od centrum. Miał malutki sklepik, jednak asortyment wyjątkowy i oryginalny. Nigdzie indziej nie znajdywałam takich wspaniałych perełek, a jak się pewnie domyślacie, znałam dość wiele sklepów z biżuterią i to nie tylko w moim mieście.

Przyznam, że znowu wydałam trochę zbyt dużo niż planowałam. Jednak znalazłam piękne kolczyki z kamieniami, których nie powstydziłaby się sama Kleopatra. Wyglądałam w nich zjawiskowo.Bransoletka i naszyjnik zaś były delikatniejsze od kolczyków i tworzyły wspólnie idealnie skomponowany zestaw. Pierwsza randka tak jak sądziłam udała się znakomicie.

 

Kategorie: Handel