Podczas remontu, kiedy pakujemy rzeczy do wysyłki lub kiedy chcemy uchronić rzeczy przed zniszczeniem- we wszystkich tych przypadkach zastanawiamy się co będzie najlepsze. Kupujemy więc folie budowlane, folie bąbelkowe oraz inne przybory, które jednak się nie sprawdzają. A wystarczy kupić jedną rzecz, która sprawdzi się w każdej sytuacji.

Do czego służy folia stretch?

wytrzymała folia stretchFolia stretch jest specjalistyczną folią, dzięki której można ochronić wiele rzeczy przed zniszczeniem czy zabrudzeniem. W sytuacji, kiedy na przykład sprzedaliśmy rower i musimy wysłać go pocztą, najlepiej użyć folii, dzięki której owiniemy każdą część rowera i zapakujemy w kartonie. Ważne jest jednak, aby przy owijaniu rowera, nie pozostawić żadnej części odkrytej, ponieważ może to grozić zarysowaniem. Drugim przykładem może być remont. Zwykłe folie budowlane szybko się drą i w niczym nie pomagają, a wręcz przeciwnie. Lepszym pomysłem będzie wytrzymała folia stretch. Dzięki niej ochronimy każdy mebel przed farbą czy zniszczeniem. Taka folia nie jest w stanie samoistnie się podrzeć, w przeciwieństwie do folii budowlanej. Jest bardzo wytrzymała. Kolejnym przykładem wykorzystania folii stretch jest przeprowadzka. Jak wiadomo przeprowadzka wiąże się z wielkim wysiłkiem. Wszystkie meble trzeba wynieść z poprzedniego miejsca zamieszkania. Jeśli nie chcemy, aby podczas przeprowadzki nasze meble się zniszczyły, najlepiej przed przystąpieniem do ich przenoszenia, owinąć je folią stretch.

Jak widać folia stretch przyda się do rozwiązywania prostych problemów jak i tych trudniejszych. Taką folię można znaleźć w marketach budowlanych. Istnieją rożne jej rozmiary oraz różne długości. Lecz wymiary nie są tak bardzo istotne, ponieważ taka folia, niezależnie od jej rozmiarów, przyda się do wszystkiego.