Wczoraj miałam organizowane urodziny. Mąż wpadł na pomysł żeby moje okrągłe czterdzieste urodziny zorganizować dla mnie w restauracji. Zupełnie nic nie podejrzewałam. Nikt ze znajomych ani z rodziny się nie wygadała. Byłam mu wdzięczna za tak wspaniałą niespodziankę. Wybawiliśmy się cudownie, jedzenie było pyszne a najważniejsze jest dla mnie że wspólnie spędziliśmy czas.

Dostałam wspaniałe ręczniki

ręczniki katrinMuszę przyznać, że zupełnie byłam zaskoczona niespodzianką. Mąż nigdy nie zorganizował dla mnie imprezy niespodzianki. Dostałam sporo przydatnych prezentów.  To był jeden z najwspanialszych dni w moim życiu. Jeśli wiesz, że jesteś ważna dla swoich przyjaciół to bardzo wzmacnia i dodaje pewności siebie. Dostałam najróżniejsze prezenty, sporo kosmetyków a nawet karty pieniężne do wykorzystania w różnych sklepach z ubrania. Bardzo spodobał mi się prezent z ręcznikami. Moja przyjaciółka wiedziała, że się rozglądam za dobrymi ręcznikami więc mnie wyprzedziła i kupiła mi ręczniki katrin. Sporo o nich słyszałam. są to dobre jakościowo ręczniki. Dobrze wchłaniają wodę i nie tracą kolorów w trakcie prania. Są wyjątkowo miękkie i będą mi na pewno długo służyć. Ostatnio nasza wspólna znajoma z pracy kupiła sobie te ręczniki i bardzo nam je zachwalała. Wzięłam nawet namiary na sklep internetowy, w którym sprzedają te ręczniki ale miałam ostatnio sporo pracy i nawet nie miałam kiedy ich zamówić. Ucieszyłam się, że dostałam tak przydatny prezent bo dzięki temu nie musze ich sama kupować a Paulina wybrała idealne kolory.

Po rozpakowaniu ręczników od razu je wyprałam tak jak zalecał producent. Kolory były żywe i bardzo mi się podobały. Patrycja dobrała ręczniki do wystroju w mojej łazience. Byłam jej wdzięczna za prezent i na pewno się odwdzięczę jak ona będzie miała urodziny. A ta uroczystość zbliża sie dużymi krokami. 

Kategorie: Usługi