W każdym biurze można znaleźć materiały, które przydają się podczas narad i konferencji. Mogą to być flipcharty albo rzutniki z białymi ekranami. Jednak trudno nie zgodzić się z tym, że najbardziej przydatne są tablice suchościeralne. Korzysta się z nich od dawna w szkołach, gdzie wyparły przestarzałe tablice kredowe.

Tablice suchościeralne praktyczniejsze od rzutników

tablica suchościeralna 120x90Największą zaletą tablic do ścierania na sucho jest to, że ich działanie nie zależy od energii elektrycznej. Korzystając w trakcie narady lub konferencji z rzutnika w przypadku awarii zasilania trzeba przerwać prezentację. Tymczasem tablica suchościeralna 120×90 jest w tej kwestii niezawodna. Jej niewielkie rozmiary umożliwiają jej przenoszenie w dowolne miejsce. Malować można po niej specjalnymi mazakami, a czyszczenie tablicy jest błyskawiczne. Jak sama nazwa wskazuje czyści się ją na sucho. Wystarczy przetrzeć ją gąbką i wszystko co było na niej napisane znika. Tablica nie kosztuje wiele, ale gwarantuje, że zawsze przekażemy z jej pomocą wszystko co najważniejsze. Prezentując dane na takiej tablicy można wprowadzać korekty i zmiany na bieżąco. Można również zapisywać wszelkie uwagi osób biorących udział w naradzie. Korzystanie z rzutników nie daje już takich możliwości. Puszcza się na nich wcześniej przygotowaną prezentację i nie ma już możliwości wprowadzania bieżącej korekty. Tablica suchościeralna znajdzie swoje zastosowanie w każdym biurze.

Na mniejsze konferencje i narady bądź szkolenia świetnie nadaje się tablica suchościeralna. Można na niej pisać wszystko w trakcie spotkania, dzięki czemu na bieżąco można wprowadzać niezbędne korekty. Tablice suchościeralne są bardzo praktycznie, ponieważ przy wykorzystaniu specjalnego stojaka można je przenosić w dowolne miejsce.