Moja mama zakładając swoją firmę nie przewidziała jednego: problemów z doborem odpowiedniego sprzętu. O ile znała się na swoim fachu jak mało kto, o tyle dzisiejsze telefony komórkowe i ich rodzaje nieco ją przerastały. Na szczęście miała mnie, czyli córkę, która zna się na rzeczy.

Najlepszej jakości pokrowiec na Samsunga

pokrowce na telefon dotykowy samsungDotychczas mama korzystała ze starego modelu telefonu, jednak teraz, mając własną firmę potrzebowała jak najbardziej mobilnego i wszechstronnego urządzenia, który będzie ze sobą łączyć telefon z mini komputerem. Zatem, jeśli chciała mieć dostęp do internetu, szeregu niezbędnych aplikacji, oraz szybką możliwość kontaktu z klientami, musiała zainwestować w dobrej jakości telefon. Poleciłam jej firmę Samsung, bowiem sama od lat korzystam z tej marki telefonów i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Wiadomo jednak, że nawet najlepszej jakości telefon, jak każde z resztą elektroniczne urządzenie, potrzebuje pokrowca. Dlatego zabrałam mamę na małe zakupy w celu znalezienia idealnego pokrowca do jej modelu telefonu. W jednym ze sklepów RTV/AGD znalazłyśmy pokrowce na telefon dotykowy Samsung, co więcej pokrowców tych było naprawdę tyle rodzajów, iż z początku ciężko było się zdecydować. Począwszy od zabawnych, kolorowych i gumowych, poprzez klasyczne, a na eleganckich kończąc. Z racji tego, że nowy telefon mojej mamy był firmowy, zdecydowałyśmy się na bardziej elegancką odsłonę pokrowca. Zdecydowałyśmy się na zakup pięknego, skórzanego pokrowca, który z przodu posiadał malutkie okienko, dzięki czemu, aby wyświetlić godzinę, czy tez powiadomienia, nie trzeba było go otwierać, a jedynie dotknąć szybki.

Mama do dziś korzysta z tego pokrowca, który okazał się naprawdę rewelacyjnej jakości. Pomimo tego, że był to pokrowiec z tzw. klapką, miejsce łączeń klapki i tyłu pokrowca nie przecierało się, ani nie niszczyło, a telefon w pokrowcu prezentował się bardzo elegancko i kobieco. Jednak najważniejsze jest to, że pokrowiec przede wszystkim spełnił swoje zadanie i doskonale zabezpieczył telefon mojej mamy.

 

Kategorie: Handel