Moja praca polega na tym, że muszę bardzo długo utrzymywać postawę stojącą. 12 godzin na nogach, kilka razy w tygodniu, to niestety nie jest nic przyjemnego. Niesamowicie zaczął mi doskwierać ból stóp, a w szczególności pięt. Nie wiedziałem, co z tym zrobić, na szczęście koleżanka z pracy podpowiedziała mi, jak mogę to zredukować.

Niesamowita skuteczność wkładek żelowych

wkładki żelowePracuję na stacji benzynowej, niestety całą dwunastogodzinną zmianę muszę spędzać na stojąco. Na początku myślałem, że przyzwyczaję się do bólu, że trochę pocierpię, a potem już przywyknę. Niestety mięśnie oraz stawy stóp były już tak przeciążone po kilku latach pracy, że każdy dzień pracy to była niemal katorga dla moich stóp. Moja koleżanka miała podobny problem. Kiedy rozmawialiśmy w wolnej chwili, zapytałem ją, co robi, że jej tak nie doskwiera ból stóp. Odpowiedziała mi, że stosuje po prostu wkładki żelowe, które znacznie zmiękczają podłoże. Postanowiłem zastosować to też w swoim przypadku. Po dwóch miesiącach mogę z całą pewnością stwierdzić, że wkładki te sprawdziły się w pełni. Ból przestał mi doskwierać, a moje stawy oraz mięśnie dużo skuteczniej się regenerują. Nie sądziłem, że na pozór zwykłe wkładki mogą mieć tak korzystne działanie, niemal terapeutyczne. Teraz mogę spokojnie i swobodnie spędzać czas pracy, z pewnością lepiej obsługuję klientów, ponieważ mam powody, żeby się szczerze uśmiechać. Z pewnością mogę stwierdzić, że wkładki żelowe wpływają bardzo pozytywnie na jakość mojej pracy.

Ból stóp niesamowicie mnie męczył, przez co w pracy byłem mniej produktywny. Aktualnie stosuję żelowe wkładki, dzięki którym moje funkcjonowanie jest dużo lepsze i na pewno w pracy jestem bardziej produktywny, a co chyba najważniejsze, to to, że stopy już tak nie bolą.