Razem z moim narzeczonym Natanielem postanowiliśmy wziąć ślub. On zajął się wynajęciem sali weselnej i menu, a ja miałam załatwić zespół i wodzireja. Nie ukrywam, że byłam bardzo mocno podekscytowana. Moja bratowa Bożena pomagała mi w pracach organizacyjnych, bo mogłam na niej polegać i wiedziałam, że dobierze najlepsze opcje. Musiałam jednak zdecydować się na wybór wodzireja, który zapewniłby odpowiednie prowadzenie imprezy w taki sposób, by ta trwała do białego rana.

Wesoły wodzirej na piękne wesele w Poznaniu

Wodzirej na wesele PoznańBardzo zależało mi i mojemu narzeczonemu Natanielowi, by wybrać osobę, która będzie bardzo wesoła. Nasze rodziny to wielcy fani kabaretów, którzy uważają, że śmiech to zdrowie. Mój narzeczony Nataniel oznajmił mi, że bardzo zależy mu na tym, by jego rodzina z Dolnego Śląska również znakomicie się bawiła. Postanowiłam, że Wodzirej na wesele Poznań musi być doświadczonym specjalistą w swojej branży. Musiałam wykonać kilka telefonów, by dowiedzieć się jakimi terminami dysponowali wodzireje. Okazało się, że data naszej wspaniałej uroczystości była wolna w terminarzu starszego już pana. Był to człowiek o niesamowitej barwie głosu i wspaniałym dystansie do siebie. Bardzo głośno śmiałam się, kiedy rozmawiałam z nim przez telefon. Kiedy spotkałam się z nim, by ustalić szczegóły imprezy, to powiedział mi, że trzeba zastanowić się nad wyborem zabaw i dowcipów.

To prawdziwy figlarz, który posiadał masę niesamowitych, fantastycznych pomysłów na utrzymanie atmosfery szczęścia imprezy weselnej. Jego usługi nie były najtańsze na rynku, ale postanowiłam zrezygnować z droższych dekoracji, byleby tylko starszy pan poprowadził nasza uroczystość weselną. Jestem przekonana, że będzie to wspaniała impreza, która na długo zapisze się w pamięci członków naszych rodzin.