Mój brat w zeszłym miesiącu oficjalnie obronił swoją pracę magisterską i ukończył studia. Jestem z tego powodu bardzo z niego dumna, a jednocześnie wzruszona, że mój malutki brat tak szybko dorósł. Z tej okazji moi rodzice postanowili zrobić małą rodzinną imprezę, na którą byli zaproszeni najbliżsi mojego brata. Musiałam kupić bratu jakiś prezent z tej okazji.

W prezencie kupiłam bratu eleganckie spinki mankietowe

spinki mankietowe na zamówienieWłaściwie nad tym co powinnam kupić mojemu bratu w prezencie nie zastanawiałam się długo. Przeważnie mam problem z wyborem tego, co chcę dać komuś w prezencie ale tym razem na szczęście tak nie było. Stwierdziłam, że spinki mankietowe na zamówienie będą dobrym prezentem. Przede wszystkim dlatego, że jest to bardzo elegancki i prezent i pasował mi po prostu do wydarzenia. W końcu ukończenie studiów i obronienie pracy magisterskiej oznacza już takie prawdziwe wejście w dorosłość. Skończył się pewien etap w jego życiu i nadszedł czas by zacząć ten nowy, o wiele trudniejszy. Sama wiem jak bardzo stresujące było dla mnie szukanie pracy po skończeniu studiów i zmierzenie się z dorosłością. Ale jestem pewna, że mój brat poradzi sobie świetnie, jest bardzo inteligentny i zdolny. Spinki jakie zamówiłam były srebrne z bardzo modnym ostatnio dodatkiem mocnego bordowego koloru, który mój brat uwielbia. Oprócz spinek do mankietów kupiłam mu też fajny zegarek, już nie tak elegancki. Wybrałam bardzo codzienny kolorowy model, który pasuje mu jednak do każdej stylizacji.

Prezent spodobał się mojemu bratu. Zegarek, który mu dałam nosi codziennie, a spinki do mankietów przydają mu się w czasie rozmów o pracę. Jestem zadowolona, że udało mi się znaleźć dla niego fajne ale też i użyteczne prezenty. Mam nadzieję, że prezenty te będą mu służyć przez długi czas.