Mój brat interesuje się myślistwem i niedawno otrzymał pozwolenie na broń. To bardzo ułatwiło całej rodzinie zakupy świąteczne, bo każdy wie, że dobrym prezentem będzie coś związanego z jego nowym hobby. Część rodziny zrzuca się na ubranie z kamuflażem, druga siostra kupuje mu pas z kaburą, a ja zdecydowałam się na myśliwską torbę.

Solidna torba zrobiona ze skóry

Producent toreb skórzanychOd razu wiedziałam, że w popularnym sklepach nie znajdę nic interesującego, a nawet jeśli, to znacznie przepłacę. Dlatego poszukałam w sieci sklepu, w którym sprzedawane są skórzane torby prosto od ich producenta. Przede wszystkim w ofercie można znaleźć poszukiwane przeze mnie torby myśliwskie, ale są też listonoszki, damskie torebki czy nawet torby lekarskie. Te ostatnie odnotowałam w pamięci jako pomysł na podarunek dla kuzynki, która kończy medycynę. Producent toreb skórzanych miał w swojej ofercie kolekcję dla myśliwych, w której można było znaleźć torby ze skóry licowej i welurowej, a także torby z klapami pokrytymi futrem. Szczególnie interesująco wyglądała torba z futrem borsuka. Każda z toreb wykonana była bardzo solidnie, nic nie ma prawa się w nich urwać czy naderwać. Większość modeli miała podział na dwie komory, a do tego osobne, specjalnie do tego celu przystosowane kieszonki na naboje. Stanowiło to wyjątkowo ciekawy dodatek i wiedziałam, że będzie zwracać na siebie uwagę kolegów brata. Wybrałam jedną z toreb w stonowanym, ciemnym kolorze, która spodobała mi się najbardziej.

W ofercie producenta widziałam, poza torbami, wiele ciekawych akcesoriów i dodatków ze skóry, na przykład troki na ptactwo czy pokrowce na broń. Każda z tych rzeczy jest bardzo dobrze i starannie uszyta, a ceny są przystępne jak na tę jakość, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze kiedyś zrobię zakupy w tym sklepie.