Oczywistym jest, że technika organizacji to nie jest raz zdobyta umiejętność, tylko długotrwałe wykorzystywanie nabytej wiedzy w swojej pracy. Warto skorzystać z możliwości i zapisać się na szkolenie, które pomoże nabyć cennego doświadczenia.

Czym jest Scrum?

szkolenie scrum ownerScrum to najpowszechniejsza metoda adaptacyjna w Polsce. Ma za zadanie poprawić wydajność i organizację pracy oraz produktywność całego zespołu, jednak to dość wyolbrzymiona wersja. Jeśli jest właściwie wdrążony i przekazany innym pozwala na pozbycie się problemów komunikacyjnych w zespole. Głównie przeznaczony jest dla osób zaangażowanych w rozwój oprogramowania, takich jak architekci i programiści. Szkolenie Scrum owner ma na celu zapoznanie się z metodą Scrum i wprowadzenie teorii w życie. Jest skonstruowane w taki sposób, aby każdy miał możliwość poznać zasady jakimi kieruje się Scrum oraz odkryć kulturę Agile. Moduł szkolenia zawiera wykład o genezie Scrum, ogólny przegląd Scrumu i jego planowanie. Uczestnicy po skończonym szkoleniu powinni posiadać umiejętność skalowania scrumu i szacowania jego złożoności. Planowanie czasu realizacji projektu oraz znajomość mechanizmu zarządzania i motywacji nie powinny stanowić żadnego problemu. Dodatkowo osoby po tym kursie powinny mieć wiedzę z zakresu maksymalizacji wartości produktu. Szkolenie Scrum niesie z sobą wiele korzyści, takich jak umiejętność oszacowania User Story i innych elementów backlogu oraz zaplanowania iteracji, Sprintu i Release. Można dowiedzieć się również o różnicy między Product Developement a Project Management. Dla niedoświadczonych osób może to brzmieć jak magia, ale po szkoleniu Scrum z pewnością okaże się to bardzo łatwe.

Scrum jest cennym szkoleniem dla osób pracujących w branży IT. Nie dla wszystkich może brzmieć ciekawie, ale na pewno zagwarantuje sukces i zmotywuje do pracy każdego pracownika. Warto zatem zachęcić pracowników i skorzystać ze szkolenia.