Posiadam niedużą łazienkę, w której znajduje się równie małe okno. Niestety, mieszkam na parterze, w związku z tym, potrzebna mi była osłona na okno, dzięki której mogłabym komfortowo brać kąpiel. Zdecydowałam się na wygodne w użyciu rolety, dzięki którym mogę liczyć na prywatność. 

Rolety do łazienki

roleta pasyDługo szukałam odpowiedniej rolety, ponieważ chciałam, by przysłaniała ona wnętrze mojej łazienki, lecz jednocześnie przepuszczała nieco światła, by pomieszczenie nie było nazbyt ciemne. Zdecydowałam więc o wyborze rolet tzw. pasów. Roleta pasy świetnie sprawdza się w łazience z kilku powodów. Po pierwsze – można regulować zaciemnienie pomieszczenia, co było dla mnie bardzo ważne. Po drugie materiał, z którego wykonana jest roleta nie przyswaja wody, dzięki czemu nie niszczy się. Jak wiadomo, w łazience stężenie wilgoci wzrasta, a moja roleta, którą posiadam już kilka lat, wciąż wygląda tak samo – nie straciła ani barwi, ani kształtu. Roleta posiada wytrzymały mechanizm łańcuszkowy, który nie pozwala mi rozwinąć jej do końca. Bardzo podoba mi się także to, że aby ją przymocować nie musiałam używać wiertarki. Wystarczyło przykleić kasetę do wewnętrznej strony okna i roleta była gotowa do użycia. Spośród wielu kolorów dostępnych na stronach internetowych wybrałam taki, który pasował mi do aranżacji mojej łazienki. Dzięki temu jest ona nie tylko chroniona przed ciekawskimi spojrzeniami innych, ale także elegancka, na czym również mi zależało.

Rolety pasy są wybierane coraz częściej, ponieważ są najtańsze i najbardziej wytrzymałe. Można je z łatwością przymocować do każdej powierzchni. Służą mi już od wielu lat i ani razu nie sprawiły mi problemu. Od czasu, gdy je mam, mogę cieszyć się prywatnością i korzystać z łazienki bez obaw, że ktokolwiek może mnie widzieć.