Nasza rodzina czyli ja, mąż, dwójka synów i córka, co roku wyjeżdża na wspólne wakacje. Latem jeździmy nad polskie morze albo jedziemy samochodem gdzieś za granicę, w ferie zimowe zaś staramy się jeździć w góry. W tym roku jednak trochę się to zmieniło, bo zdecydowaliśmy się wyjazd na Mazury, gdzie jeszcze nigdy wcześniej nie byłam. Mój mąż również.

Mazury to idealnie miejsce na rodzinne wakacje

wakacje rodzinne na mazurachNasze wakacje rodzinne na Mazurach były niesamowicie udane. Zakochałam się w Mazurach. Widoki są po prostu niesamowite, a sam klimat tego miejsca jest bardzo przyjemny. Oprócz pięknych pejzaży i atmosfery duży wpływ na to, że wakacje te były tak udane miał zdecydowanie hotel, który udało nam się zarezerwować. Hotel ten połączony jest ze spa, które oferuje naprawdę dużo różnych zabiegów. Część z nich była już w cenie noclegu. To, co było dla nas bardzo ważne to fakt, że hotel ten oferował wiele atrakcji dla dzieci. Między innymi w hotelu codziennie odbywały się tematyczne animacje dla dzieci, które głównie polegały na aktywności fizycznej. Oprócz tego w ciągu tygodnia były też dyżury animatorów. Dzięki temu w czasie kiedy nasze dzieci świetnie się bawiły, ja z mężem mogłam trochę odpocząć i udać się właśnie np. na jakiś zabieg spa albo po prostu pójść na spacer po okolicy. Wieczory często spędzaliśmy wspólnie na graniu w planszówki, które można było wypożyczyć. To taki prosty, a naprawdę świetny pomysł. Można było też wypożyczać książki dla dzieci, z czego też oczywiście korzystaliśmy.

Mazury to niesamowite miejsce. Dlatego też z pewnością jeszcze tam kiedyś pojedziemy. Prawdopodobnie do tego samego hotelu, ponieważ nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym podejściem do klienta i różnymi atrakcjami, zarówno dla nas, dorosłych, jak i dla dzieci.

Kategorie: Turystyka