Od kilku ładnych lat jestem mechanikiem samochodowym. Mam swój warsztat w małej miejscowości. Zgłaszają się do mnie klienci z całego powiatu. Mam swoich stałych klientów, z czego bardzo się cieszę. Zawód ten wykonuję z pasji. Ostatnio jednak wpadłem na pomysł, by wyposażyć się w nowy sprzęt i rozwinąć biznes. Postanowiłem więc zakupić lawetę, by móc przewozić auta.

Przewożenie samochodów na lawecie

laweta do przewozu autProwadzenie warsztatu samochodowego w małej miejscowości narzuca niejako specyfikę działalności. Zajmuję się bowiem głównie drobnymi naprawami oraz konserwacją samochodów. Należą one raczej do starszej grupy wiekowej. Nie przeszkadza mi to ponieważ, znam je od podszewki i nie wymagają zaawansowanego sprzętu. Ostatnio jednak chciałem zainwestować pewną pulę pieniędzy w swój biznes. Odkąd tylko pamiętam, brakowało mi lawety. Nie mogłem pojechać do klienta i odebrać od niego auta, czy też uratować go w związku z nagłą awarią. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stała się 3,5t laweta do przewozu aut. Przez bardzo długi okres poszukiwałem takowej lawety. Chciałem, by była w bardzo dobrym stanie. Gdy ją w końcu znalazłem, nie wahałem się długo. Od razu wyłożyłem gotówkę na stół i sfinalizowałem transakcję. Byłem z siebie bardzo dumny, ponieważ unowocześniłem swoje usługi i teraz mogłem funkcjonować również jako auto-pomoc. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że moi klienci również.

Odkąd posiadam lawetę do przewożenia samochodów, zyskuję bardzo wiele zleceń. Pozytywnie odbija się to na stanie mojego konta. Klienci są bardzo zadowoleni i mnie chwalą. Miło czyta mi się pozytywne opinie w Internecie na swój temat. Mam nadzieję, że mój biznes dalej będzie się tak świetnie rozwijał. Kto wie, może czekają mnie kolejne inwestycje!

 

Kategorie: Motoryzacja