Niedawno ukończyłam studia prawnicze i obroniłam tytuł naukowy. W najbliższym czasie mam zamiar rozpocząć aplikację prokuratorską. Od zawsze moim marzeniem była praca w organach ścigania. Chcę w ten sposób pomagać ludziom i dbać, by sprawiedliwości stało się zadość. By zostać prokuratorem czeka mnie jeszcze wiele pracy.

Sala idealna na bankiet obok Torunia

sala bankietowa koło toruniaByłam już na balu magisterskim. Było to bardzo uroczyste wydarzenie. Postanowiłam jednak urządzić jeszcze przyjęcie dla swoich przyjaciół i rodziny. Miał to być uroczysty obiad, podczas którego moglibyśmy spędzić razem czas i porozmawiać. Zaprosiłam wielu członków rodziny, których nie widziałam od długiego czasu. Sala bankietowa koło Torunia nie była trudna do znalezienia. Piękną, przestronna sala, która poleciła mi przyjaciółka nadawała się do tego idealnie. Menadżer sali był bardzo uprzejmy i pomocny. Doradził mi w wyborze menu i wystroju sali. Zdecydowaliśmy się świeże delikatne kwiaty i ozdoby w kolorze beżowym. Na bankiecie miało być około siedemdziesięciu osób. Trzeba było więc zmienić ustawienie stołów. Menadżer również rozwiązał ten problem. Na obiad wybrałam rosół i potrawkę z wieprzowiny. Do tego miły być surówki do wyboru i pieczone ziemniaki. Wybrałam również sporo rodzajów ciast, więc każdemu przypadnie coś do gustu. Dodatkowo na stołach będą cały czas zimne dania oraz pieczywo. Oprócz soków i napojów gazowanych będziemy pić również wino.

Przyjęcie było bardzo udane. Organizacja tego typu wydarzenia była bardzo dobrym pomysłem. Oprócz uczestnictwa w balu magisterskim, gdzie były obecne również władze uczelni, chciałam świętować swój sukces także w rodzinnym gronie. Mam nadzieję, że wszyscy goście byli zadowoleni i że wszystko im smakowało. Dzięki przyjęciu mogłam odnowić kontakty z dawno niewidzianymi członkami rodziny.