Wieczór kawalerski jest imprezą obowiązkową przed ślubem brata, kuzyna lub przyjaciela. Jego najbliższe grono zawsze stara się zrobić wszystko aby ten wieczór był niezapomniany i jak najbardziej widowiskowy. Dziś jest tyle możliwości na spędzenie tego typu imprezy, że naprawdę jest w czym wybierać. 

Przyjazd na wieczór kawalerski w limuzynie

wynajem limuzyny na wieczór kawalerski w poznaniuOrganizowanie nietypowych wieczorów kawalerskich staję się bardziej popularne niż spędzanie czasu w klubie przy napojach wysokoprocentowych. Bardzo popularne jest np wyjście na gokarty, a potem do restauracji zjeść coś dobrego w gronie najbliższych znajomych. Zbliżał się wieczór kawalerski mojego kuzyna i bardzo spodobał mi się pomysł na wynajem limuzyny na wieczór kawalerski w Poznaniu nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem firmy, która zajmuje się takimi usługami. Z kierowcą ustaliłem tak, aby podjechał pod dom w którym się spotykaliśmy całą grupką. Cały wieczór był ustalony i zaplanowany co do minuty. Przyszły Pan Młody oczywiście o niczym nie miał pojęcia. Kierowca stawił się bardzo punktualnie limuzyna była wynajęta na kilka godzin. Zadaniem kierowcy było jeździć nocą po mieście. Samochód był bardzo nowoczesny i w nocy mocna rzucał się w oczy. My w tym czasie wspominaliśmy sobie wszystkie nasze wspólne przygody. Pod koniec przejazdu limuzyną zostaliśmy odwiezieni pod klub bilardowy w którym spędziliśmy resztę wieczoru kawalerskiego grając w bilard oraz dart. Kuzyn był bardzo zaskoczony i zadowolony z tego typu niespodzianki. Później przyznał, że przejazd limuzyną to było jego marzenie.

Moim zdaniem atrakcja jaką jest przejazd limuzyną jest fajnym i oryginalnym sposobem na spędzenie części wieczoru kawalerskiego. Nie codziennie mamy okazję poruszać się takim samochodem. Gdy w takim przejeździe udział bierze kilka osób koszta są naprawdę bardzo małe. 

Kategorie: Usługi