Obecnie bardzo modne stało się wręczenie gościom ślubnych drobnych upominków, które mają stanowić dla nich ciekawą pamiątkę z tego ważnego dnia. Możliwości jest jednak bardzo dużo. Co wiec wybrać by goście byli zadowoleni, a nasz budżet jednocześnie zbytnio nie ucierpiał?

Jakie upominki na ślubne podziękowania?

podziękowania ślubne upominkiJak już wspomnieliśmy na wstępie możliwości jest naprawdę wiele, od różnego rodzaju słodkich drobnych upominków  z oryginalnymi opakowania, które zostaną zindywidualizowane specjalnie dla naszych potrzeb, po drobne gadżety po albumy i książeczki pamiątkowe itd. Co zatem wybrać? w zasadzi nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi, bowiem wszystko zależy od tego kto jest naszymi gośćmi, jakie są nasze upodobania, jak i od tego jakim budżetem dysponujemy. Warto jeszcze wziąć pod uwagę jeden aspekt, a mianowicie to czy zależy nam na tym by upominek był praktyczny czy ładny. Jeśli chodzi o praktyczność to raczej bierzmy pod uwagę wszelkiego typu słodycze, słoiczki z przetworami jakieś drobne nalewki i tego typu rozwiązania. Takie prezenty goście będą mogli początkowo ustawić na półce, a z czasem także zjeść, co z pewnością umili im czas. Jeśli chodzi o podziękowania ślubne upominki w postaci słodkości są tymi, które zwykle budzą najwięcej ciepłych emocji wśród gości. Niemniej są to upominki nietrwałe, co jest też pewnym minusem, jeśli zależy nam na pamiątce na lata, warto wybrać coś drobnego co nie będzie zajmować gościom dużo miejsca, dobrze by także było użyteczne – jakiś praktyczny gadżet ze zdjęciem, lub zabawnym napisem kojarzącym się z dniem ślubu, byłby tu dobrym wyborem. 

Jak widać możliwości mamy naprawdę dużo i w zasadzie nie ma złego czy dobrego pomysłu. Pamiętajmy, wybierając upominek o tym, by nie był on w żaden sposób kłopotliwy dla naszych gości, bo przecież chodzi o to by dzięki niemu miło wspominali ten wyjątkowy dzień, a nie wili się z myślą – co mają z tym zrobić. 

Kategorie: Reklama