Liczba followersów na Instagramie jest niezwykle ważną o ile nie najważniejszą kwestią, jeżeli zależy nam na tym, aby nasze konto stale wzrastało. Sprawdzone metody mogą pomóc nam znacznie przyspieszyć proces wzrastania na Instagramie, który w innym przypadku potrafi trwać nawet latami. Co zatem zrobić, aby coraz więcej osób nas obserwowało?

Więcej followersów na Insta

jak kupić followersów na instaNiegdyś chcąc wypromować konto skupialiśmy się głównie na ilości serduszek pod naszymi zdjęciami. Dziś nie jest to już aż tak ważne ponieważ nowe konta nie widzą ilości polubień. Pod naszymi zdjęciami widzimy nick ostatniego konta, które polubiło zdjęcie oraz napis „i inni”. Liczba followersów wciąż jest widoczna, więc teraz to ona głównie pokazuje, jak popularny jest dany profil. Im więcej ma on obserwujących tym ciekawszy nam się wydaje, a co za tym idzie, chętniej takie profile obserwujemy. Aby zacząć zbierać obserwacje warto sobie delikatnie pomóc na początku kupując chociażby niewielką ich ilość. Najprostszym sposobem na to, jak kupić followersów na Insta i jednocześnie nie zwrócić uwagi algorytmu na to działanie, jest zakup obserwacji na polskich stronach, które po pierwsze posiadają opcje zakupu obserwujących, którzy będą do nas napływali falowo, a po drugie możemy skorzystać również z możliwości wykupienia followersów od polskich kont.

Obie opcje są bardzo istotne ponieważ sprawiają, że cały proces wygląda naturalnie. Przede wszystkim stopniowy napływ obserwacji nie wzbudza niczyich podejrzeń, a jeżeli dodatkowo będą to konta polskie tym bardziej wszystko będzie się zgadzało. Druga opcja jest polecana szczególnie osobom stosującym jedynie polskie hashtagi. Jeżeli korzystasz z tych zagranicznych oraz podpisy pod zdjęciami w tym języku, to wówczas obserwacje z zagranicznych kont nie będą niczym niezwyczajnym.  

Kategorie: Reklama