Umeblowanie mieszkania, czy domu ma duże znaczenie dla jego funkcjonalności. Są pewne meble, które muszą się znaleźć, takie jak łóżko, szafa, stół, czy krzesła. Jednak jeżeli chcemy mieć przytulne mieszkanie, to warto też zainwestować w stylowe dodatki.

Jak wykorzystać białą komodę?

stylowe białe komodyW domu zawsze brakuje miejsca na przechowywanie, bo im dłużej mieszkamy, tym więcej rzeczy gromadzimy. Kiedy nasza szafa już pęka w szwach, szuflady w kredensie są przepełnione, to czas zakupić stylowe białe komody. Kolor ten jest na tyle uniwersalny, że będzie pasować do większości wystrojów. Bez znaczenie czy wybierzemy stylową, klasyczną, czy skandynawską komodę, na pewno się nam przyda. Najczęściej są one wykorzystywane jako dodatkowe miejsce do przechowywania ubrań. Czyli stoją w sypialni, lub pokoju gościnnym koło szafy, albo stolika na telewizor. Komody mają kilka rozmiarów i w zależności od potrzeb mogą mieć trzy, cztery, lub nawet sześć szuflad różnej wielkości. Także ich wysokość może być zróżnicowana, gdyż mogą mieć płytkie, albo głębokie szuflady. Świetnie się nadają do przechowywania bielizny, lub odzieży dziecięcej. Jest to wielofunkcyjny mebel, ponieważ w małych mieszkaniach, szeroka komoda, może być także podstawą pod telewizor. Komody oferowane w sklepach, są wykonane z naturalnego drewna, płyt warstwowych i tak zwanej sklejki. W zależności od modelu, ich cena może wynosić od stu pięćdziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych. Tego typu mebel doskonale się sprawdza w przedpokoju jako miejsce na czapki, szaliki, czy klucze.

Komody możemy kupować oddzielnie jako samodzielne meble, albo w zestawie z szafą, regałem, czy łóżkiem. Jest ona na tyle uniwersalna, że możemy ją postawić w pokoju gościnnym, sypialni, czy pokoju dziecka i będzie się świetnie prezentować.