Jak każda kobieta marzyłam, że mój dzień ślubu i wesela będzie idealny. Chciałam, aby wszystko było zaplanowane i dopięte „na ostatni guzik”. Zależało mi na tym, aby mieć pamiątkę z tego dnia. Zdjęcia i film to było dla mnie za mało, ponieważ planowaliśmy z narzeczonym bardzo duże wesele i obawiałam się, że niektórzy goście mogliby się na zdjęcia nie załapać.

Kupno pięknie oprawionej księgi gości weselnych

księga gości weseleDoszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno księgi gości weselnych. Po kupno takiego produktu udałam się do sklepu z akcesoriami i dodatkami weselnymi. Już na wystawie zobaczyłam taką księgę, która bardzo mi się spodobała. Była ona bardzo ładnie oprawiona. Twarda, skórzana okładka gwarantowała, że produkt będzie trwały i przetrwa nawet kilkadziesiąt lat! W przyszłości mogła być to dobra pamiątka dla naszych dzieci. Książka była dosyć gruba, ponieważ w środku było ponad 200 kartek na których goście weselni mogli wpisywać swoje życzenia dla młodej pary. Na wierzchniej stronie okładki było napisane księga gości wesele, i w tym miejscu można było jeszcze dopisać nasze imiona oraz datę ślubu. To było bardzo oryginalne, ponieważ księga nabiera unikatowego wyglądu. Postanowiłam nawet nie rozglądać się za innymi produktami i od razu udałam się do kasy. Byłam bardzo zaskoczona niską, przystępną ceną, którą przyszło mi zapłacić.

Muszę przyznać, że już wkrótce przekonałam się, że taka księga to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dzięki niej wszyscy goście mogli zostawić ślad po swojej obecności na weselu i każdy z gości mógł się czuć doceniony. Nie mniej ważne było dla mnie to, że kartki książki wykonane były na błyszczącym, kredowym papierze, który dawał bardzo ładny efekt, kiedy odbijały się od niego promienie światła. 

Kategorie: Usługi