Nie każdy wie, jak zdecydować, który rower turystyczny jest najlepszy. Jeśli jesteśmy początkującymi lub średniozaawansowanymi cyklistami, najlepiej dobrać sprzęt na miarę swoich możliwości, ponieważ nie skorzystamy z pełnego wachlarza, jaki daje jednoślad dla profesjonalistów. 

Klasyczny Evado 1.0 od Krossa

kross evado 1.0Ten model Krossa to podstawowa wersja. Nie znajdziemy tu wsporników siodła, kierownicy, czy też dwóch przerzutek. Za to znajdziemy coś, co dla każdego rowerzysty jest bardzo ważne – komfort i wygodę. Ten rower zabierze nas nie tylko na dłuższą eskapadę poza miasto, ale świetnie nadaje się do codziennej, rekreacyjnej jazdy. Evado 1.0 ma aluminiową, bardzo lekką ramę, opartą na dwudziesto ośmio calowych kołach, które zapewniają bardzo niskie opory toczenia. Ten model zapewnia nam jazdę w wyprostowanej pozycji, dzięki czemu jazda jest dużo mniej obciążająca dla naszych pleców oraz kręgosłupa. Kross Evado 1.0 to rower na miarę potrzeb każdego początkującego i średniozaawansowanego rowerzysty, który ceni sobie komfort i bezpieczeństwo. W każdym rowerze tego typu, bardzo ważną funkcję spełniają hamulce. W Evado 1.0 zastosowano klasyczne V-Brake, dzięki którym hamowanie będzie precyzyjne i mocne. Ten, jak też i inne modele rowerów turystycznych możemy zamówić w sklepie internetowym producenta lub w jego stacjonarnym salonie firmowym. Koszt Evado 1.0 to niecałe tysiąc dwieście złotych, co czyni go jednym z najlepszych w swoim przedziale cenowym. Dlatego też cieszy się niesłabnącą popularnością.

Rower Evado 1.0 to doskonały pomysł jeśli mamy do dyspozycji ograniczony budżet, a chcemy w jego ramach uzyskać naprawdę konkretnego trekkingowca. W takiej sytuacji ta produkcja jawi się jako najbardziej atrakcyjna i zdecydowanie godna polecenia.