Niedawno postanowiłam spełnić moje życiowe marzenie i założyć własny biznes. Wydawało mi się to niesamowicie skomplikowane, ale okazało się, że samo założenie przedsiębiorstwa nie jest tak trudne, jak wybicie się na rynku lokalnym. Początkowo starałam się korzystać z popularnych ulotek oraz plakatów, ale nie dawały mi one zadowalających rezultatów.

Krówki reklamowe rozpromują firmę!

krówki dla firmZaczęłam więc zastanawiać się nad alternatywnymi metodami. Nie dziwiłam się, że ulotki nie trafiają do moich klientów. Przecież ja sama po otrzymaniu takiej reklamy wyrzucam ją do najbliższego kosza bez zagłębiania się w temat. Postanowiłam więc postawić na coś zupełnie innego. Wydawało mi się, że krówki dla firm są doskonałym pomysłem. Przyznam szczerze, że początkowo podchodziłam sceptycznie do tematu, ale stwierdziłam, że przecież warto spróbować. Znalazłam w internecie stronę firmy, która zajmuje się wytwarzaniem krówek na zamówienie. Mogłam bez wychodzenia z domu zakupić dowolną ilość krówek z wybranym nadrukiem. Zdecydowałam się na umieszczenie na papierku logo mojej firmy, a także krótkiej informacji o tym, czym się zajmuję wraz z numerem telefonu. Zdecydowałam, że krówki trafią zarówno do moich klientów, jak i będą rozdawana przechodniom w okolicy siedziby mojego przedsiębiorstwa. Same krówki były wyrobem wysokiej jakości. Smakowały doskonale oraz były miękkie i ciągnęły się tak, jak powinny robić to krówki. Nadruk na papierku był wysokiej klasy, wszystko wyraźne i efektowne.

Byłam zachwycona i pewna, że taka kampania przyniesie zadowalające rezultaty. Nie zawiodłam się. Okazało się, że zyski naprawdę wzrosły, a ja mogłam się cieszyć się tym, w jaki sposób moja firma się rozwija. Jestem zadowolona z zakupu krówek i już planuję kolejną kampanię reklamową na rynku lokalnym ze słodyczami w roli głównej!

Kategorie: Reklama