Bardzo lubię jeździć nad nasze piękne, polskie morze. Lubię spędzać czas w nadmorskich miastach i relaksować się na plaży. Jakiś czas temu, razem z moją paczką przyjaciół postanowiliśmy wyjechać na kilka dni nad morze, aby odpocząć i zregenerować siły.

Wynajęcie weekendowego mieszkania w Gdańsku

mieszkanie na weekend gdańskNie planowaliśmy długiego pobytu nad morzem, gdyż musieliśmy szybko wracać do swoich obowiązków, zatem szukaliśmy lokum, które nie będzie hotelem. Jeżeli chodzi o mieszkanie na weekend Gdańsk wiele nam zaoferował w tej kwestii. Bardzo szybko udało nam się znaleźć przytulne mieszkanie, które było dostępne na weekend. Mieszania wynajmowane na krótką ilość czasu maja tę zaletę, że są one przeważnie zlokalizowane blisko morza, posiadają atrakcyjną cenę i w pobliżu znajduje się cała miejsca infrastruktura oraz sklepy i markety, w których można zrobić zakupy. Byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Mieszkanie posiadało dwa duże i przestronne pokoje, jeden pokój był trzyosobowy, a kolejny dwuosobowy, zatem cała nasza paczka przyjaciół miała bardzo dużo przestrzeni do wykorzystania. Mieszkanie było wyposażone w kuchnię, która miała wszelkie niezbędne przyrządy oraz akcesoria potrzebne do przygotowania posiłku oraz dużą i dobrze urządzoną łazienkę. W każdym z pokoi znajdował się nowoczesny telewizor, a Internet był dostępny w całym pomieszczeniu. Mieszkanie posiadało także duży balkon, a w budynku znajdowała się winda, co znaczenie ułatwiło nam przemieszczanie się z bagażami oraz zakupami. Nad morzem spędziliśmy wspaniały weekend. Całymi dniami spacerowaliśmy po plaży, a popołudniami oraz wieczorami przygotowywaliśmy sobie posiłki w mieszkaniu i obserwowaliśmy z balkonu przepiękne morze.

Wyjazdy nad morze kilkudniowe są jedną z moich ulubionych form wypoczynku. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi, spacerować oraz relaksować się na plaży. Cieszę się, gdy nam się znaleźć bardzo dobry i atrakcyjny nocleg, który zapewni nam komfort wypoczynku oraz swobodę użytkowania.

Kategorie: Turystyka