Dawno temu, jeszcze ze dwieście lat, do stu lat temu, był podział. Kobiety chodziły w spódnicach o określonych wymiarach, a mężczyźni w spodniach. Oczywiście- spódnica musiała być określonych rozmiarów, najczęściej za kolano. Moda od zawsze rządziła się pewnymi prawami, tak jak na przykład stroje ludowe, do dziś są niezmienne.

Kocham sukienki o etnicznych wzorach

sukienka we wzory etnicznePo wielu przekształceniach w kulturze i normach społecznych, kobiety w końcu mogły zaszaleć z modą. Mogłyśmy bardziej elastycznie podchodzić do mody, zakładałyśmy spodnie. Cieszę się, że teraz jest taka dowolność, bo w tamtych czasach zostałabym określana jako ekscentryczna. Uwielbiam kolory i kombinowanie z ubiorem. Moim ostatnim nabytkiem jest oryginalna sukienka we wzory etniczne, która wisiała na wieszaku w sklepie akurat dla mnie. Była przepiękna i niecodzienna. Jako że nie lubię nudnych ubrań. od razu zwróciłam na nią uwagę i postanowiłam ją nabyć. W przymierzalni, gdy ją na siebie założyłam, wyglądała jeszcze lepiej niż na wieszaku. I akurat mój rozmiar był. Sukienka była czerwono czarna i te kolory tak pięknie ze sobą współgrały i i się zlewały. Od dawna uwielbiałam etniczne wzory, ponieważ są takie oryginalne i pięknie się prezentują. Zawsze zwracają wzrok przechodniów, gdy idę ulicą ubrana w coś w stylu etnicznym. Sukienkę kupiłam bez zastanowienia i od razu zrobiłam w niej sesję zdjęciową, żeby móc się pochwalić na portalu społecznościowym. No cóż no, każda kobieta teraz tak robi.

Moja sukienka stała się głównym tematem rozmów towarzyskich wśród moich koleżanek. Bardzo im się spodobała i każda chciała ją pożyczyć, żeby również móc zrobić w niej jakieś ciekawe zdjęcia. Nie ma to jak zabawa modą. Jednak należy pamiętać, żeby moda była dla nas również wygodna i komfortowa w noszeniu.