Wspólnie z małżonką jesteśmy osobami, które raczej wolą spędzać czas w zaciszu domowym. Ostatnio, jednak kiedy zbliżał się czas karnawału, stwierdziliśmy, że fajnie byłoby cofnąć się do lat naszej młodości i ponownie wybrać się na imprezę karnawałową. Ten pomysł bardzo nas podekscytował. Dlatego też zaczęliśmy poszukiwania takowej imprezy w regionie naszego zamieszkania, czyli na Dolnym Śląsku.

Impreza karnawałowa na Dolnym Śląsku

imprezy karnawałowe DolnośląskieRazem z żoną jesteśmy małżeństwem już od ponad dziesięciu lat. Jest to dla nas bardzo owocny czas, który świetnie wspominamy. Ostatnio jednak uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy o wiele mniej aktywni, niż kiedyś. Kiedy się nad tym zastanowiliśmy, nie było nam do śmiechu. Podjęliśmy decyzję, że spróbujemy wykonywać aktywności, które kiedyś były dla nas codziennością. Gdy zbliżał się okres karnawału, postanowiliśmy wybrać się na tego typu bal. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania stały się imprezy karnawałowe Dolnośląskie to spore i piękne województwo, dlatego też nie mieliśmy problemu ze znalezieniem odpowiedniego balu karnawałowego. Zdecydowaliśmy się na bal maskowy, ponieważ dziesięć lat temu na takowym byliśmy i do tej pory bardzo miło go wspominamy. Sporo czasu poświęciliśmy na wybór masek i strojów. Szczerze mówiąc, nie mogliśmy się doczekać naszego wyjścia na maskową imprezę karnawałową. Mieliśmy nadzieję, że będzie naprawdę super.

Teraz kiedy jesteśmy z małżonką już po maskowej imprezie karnawałowej, jesteśmy niezwykle szczęśliwi. Dolnośląska impreza niezwykle przypadła nam do gustu. Bawiliśmy się do białego rana i tej nocy z pewnością zachowywaliśmy się jak młodsze wersje siebie. Jesteśmy przekonani, że i w przyszłym roku wybierzemy się na podobny bal. Była to naprawdę super zabawa.

Kategorie: Usługi