Piekłam przepyszne ciasta na różne okazje i ogłaszałam się w internecie. Wielu ludzi zamawiało u mnie torty, bo robiłam je bardzo smaczne. Oferowałam tylko odbiór osobisty i każdy klient, który zamówił u mnie jakieś słodkości, osobiście musiał pofatygować się po odbiór.

Kupowanie bakalii w sprawdzonym sklepie

bakalie sklepOstatnim moim hitem stał się placek z bakaliami. Przepis sama sobie wymyśliłam i okazał się on bardzo trafny. Placek smakował całej mojej rodzinie i został w sumie zjedzony w jedno popołudnie. Smaczne bakalie sklep mieszczący się niedaleko mojego domu oferował i tam kupiłam pierwsze opakowanie do upieczenia ciasta. Wcześniej bakalie kupowałam w markecie, ale nie smakowały mi aż tak dobrze. Zaczęłam więc regularnie odwiedzać ten nowy sklep i tam zawsze kupowałam wszystkie składniki do ciast. Mój placek z bakaliami zamawiało wiele osób i pewnego dnia musiałam w sklepie zrobić większy zapas bakalii, bo nie miałam czasu chodzić tam codziennie. Ekspedientka bardzo mnie polubiła i zamówiła nawet u mnie tort na urodziny swojego męża. Smakował on całej jej rodzinie i bardzo mi dziękowała. Zaoferowała także, że będzie mi sprzedawała bakalie w cenie hurtowej i byłam zaskoczona jej ofertą. Oczywiście zgodziłam się, bo bakalii kupowałam sporo i wybierałam zawsze te najdroższe. Dzięki ofercie ekspedientki mogłam do każdego ciasta dawać więcej bakalii i dzięki temu każde ciasto smakowało jeszcze lepiej. Bakalie stały się moim ulubionym dodatkiem do ciast, które piekłam.

Po kilku latach zdecydowałam się otworzyć cukiernię i zatrudniłam kilka osób do pomocy. Sprzedaż ciast mocno się rozwinęła i nie byłam w stanie wykonywać wszystkich zleceń samodzielnie. Codziennie pieczone było mnóstwo ciast, które sprzedawały się tego samego dnia.