W moim wieku to ćwiczenia już niewiele pomagały w kwestii figury. Na siłownię chodziłam pięć razy w tygodniu, stosowałam dietę, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałam się zapisać na jakiś zabieg, ale póki co nie było mnie stać na taki wydatek.

Poddanie się skutecznemu zabiegowi wyszczuplającemu

zabieg wyszczuplający BiałystokO wszystkim postanowiłam porozmawiać ze swoją przyjaciółką Angeliką. Ona zawsze podziwiała moją figurę, z której ja jednak nie byłam do końca zadowolona . Gdyby nie ona, to nie dowiedziałabym się, że w jednym z salonów kosmetycznych była promocja na zabieg wyszczuplający Białystok był miastem, w którym było wiele salonów, ale taka promocja powiła się pierwszy raz. Wzięłam od przyjaciółki namiary na ten salon i wybrałam się tam następnego dnia. Chciałam osobiście porozmawiać z kosmetyczką na temat tego zabiegu wyszczuplającego. Przede wszystkim musiałam wiedzieć czy był bezpieczny. Po uzyskaniu wszystkich informacji, które były dla mnie wyczerpujące zdecydowałam się zapisać na ten zabieg wyszczuplający. Koszt był niższy o kilkaset złotych i mogłam sobie na to pozwolić. Mężowi o niczym nie powiedziałam. Byłam ciekawa czy zauważy zmiany. Zanim poddałam się temu zabiegowi, to dostałam bardzo czytelną instrukcję od kosmetyczki jak się do niego przygotować. Byłam bardzo podekscytowana i nie mogłam się doczekać efektu końcowego. Zadzwoniłam też od razu do swojej przyjaciółki, by o wszystkim jej opowiedzieć. Cieszyła się, że mogła mi pomóc.

Po zabiegu zauważyłam bardzo szybko różnicę. Nawet moja skóra zrobiła się bardziej jędrna. Mąż od razu po powrocie z delegacji zauważył, że wyglądałam szczuplej. Pochwaliłam mu się, że byłam na zabiegu. W końcu osiągnęłam sylwetkę, do której tak usilnie dążyłam przez ten cały czas.