Nasi czworonożni przyjaciele, podobnie jak my, również potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety. Nie trzeba być weterynarzem jednak, aby wiedzieć co podawać do jedzenia naszemu pupilowi, aby zapewnić mu najlepszą jakość pożywienia. 

Najlepsze karmy naturalne

karma naturalnaUkład pokarmowy u każdego mięsożercy jest niezwykle wrażliwy na ilość oraz jakość występującego w diecie białka. Do grupy mięsożerców zaliczamy także koty i psy, jednak nie każdy z nas ma odpowiednią wiedzę, ani czas, aby ją przestudiować by wiedzieć, jak komponować swojemu czworonogowi posiłki, aby były odpowiednio zbilansowane. Na szczęście wcale nie musimy tego robić, ponieważ powstały odpowiednie karmy dbające o nasze zwierzaki na najwyższym poziomie. Karma naturalna zapewni każdemu mięsożernemu najlepszej jakości dietę. Takie karmy są opracowywane przez lekarzy weterynarii oraz dietetyków dbających o to, aby maksymalnie zaspokoić biologiczne potrzeby żywieniowe naszych zwierząt. W takich naturalnych karmach znajdziemy znacznie więcej mięsa i ryb niż w typowych karmach jakie znajdujemy na półkach sklepowych. Są to karmy w których występują jedynie naturalne składniki, bez sztucznych konserwantów, barwników, czy aromatów. Kamy naturalne to także karmy bezzbożowe w których nie znajdziemy żadnych „zapychaczy”, jakie niestety występują w złej jakości karmach. Oznacza to, że karma naturalna jest pozbawiona soi, kukurydzy czy owsa. 

Korzyści płynące z naturalnego żywienia naszych czworonogów są naprawdę ogromne. Poprawa się wówczas ich układ trawienia, sierść zaczyna pięknie lśnić, nasz zwierzak ma także wzmocnioną naturalną odporność. Zwierzęta mają także więcej energii, nie są ospałe i z pewnością zauważymy, że stały się znacznie szczęśliwsze. Dobrej jakości karma przekłada się na dobre samopoczucie naszego pupila. 

Kategorie: Handel