Mój salon kosmetyczny od samego początku działał bardzo sprawnie. Wiedziałam czego chcę w życiu i to robiłam. Dlatego właśnie odniosłam sukces. Od razu też zainwestowałam w doskonały i najlepszy sprzęt co zaowocowało sukcesem, o który mi chodziło.

Wykonywanie zabiegów po kursie laserowego zamykania naczynek

laserowe zamykanie naczynek lublinW maju zeszłego roku pojawiła się możliwość zapisania na kurs, który mnie zainteresował. Chodziło o laserowe zamykanie naczynek lublin, które i tak planowałam oferować w swoim salonie. Bez wahania zapisałam się na taki kurs i pojechałam tam w wyznaczonym terminie. Na kursie pojawiło się wiele kosmetyczek z całego kraju i poznałam wiele interesujących osób. Pierwszego dnia dowiedzieliśmy się na czym taki zabieg polega oraz w jaki sprzęt najlepiej zainwestować. Było wiele wiedzy teoretycznej i w końcu pojawiły się praktyczne, które tak bardzo mnie interesowały. Po okiem specjalisty wykonałam pierwszy zabieg, który okazał się bardzo łatwy. Okazało się nawet, że poszło mi najlepiej ze wszystkich i zostałam pochwalona na forum przez trenera. Po kursie kupiłam sprzęt i oferowałam ten zabieg w swoim salonie. Byłam z siebie szalenie dumna a klientki, które miały do mnie zaufanie bez oporów decydowały się na ten zabieg. Każdego dnia w zasadzie pojawiały się u mnie kobiety zainteresowane laserowym zamykaniem naczynek i korzystały z oferty. Początkowo oczywiście wprowadziłam promocję, żeby zachęcić jak najwięcej kobiet do skorzystania z tego zabiegu, który był bardzo skuteczny.

Moja matka także zdecydowała się na taki zabieg i efekty były dla niej bardzo zaskakujące. Nigdy nie sądziła, że będzie w stanie skutecznie pozbyć się naczynek. Nowoczesne metody są bardzo skuteczne i cieszę się, że wprowadziłam w końcu tę ofertę u siebie.