Lubię kupować sprzęty i gadżety do kuchni. Gotowanie to moja pasja i lubię próbować nowych smaków i uczyć się przygotowywać nowe potrawy. Ostatnio w księgarni trafiłam na książkę z przepisami na potrawy z grilla. Spodobała mi się jej okładka i to jak ładnie została wydana, więc ją kupiłam. Jednakże przez to, że jest już jesień nie bardzo miałam gdzie grillować.

Grill przydaje się przy wielu różnych potrawach

Weber - grillPo kupnie książki od razu chciałam zabrać się do wypróbowywania przepisów, które zapowiadały się naprawdę smakowicie. Posiadam już duży węglowy grill ogrodowy z firmy Weber, jednak musiałam zaopatrzyć się w coś mniejszego, co mogłabym używać w domu. Teraz zdecydowałam się na grill gazowy, ponieważ słyszałam bardzo dużo pochlebnych opinii na temat grillów tego typu. Tym razem również wybrałam znanego mi dobrze producenta grillów. Mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy wybranym przeze mnie produkcie firmy Weber – grill spisuje się naprawdę dobrze i jest wysokiej jakości, a cena w jakiej go kupiłam była naprawdę korzystna. Grill jest bardzo lekki i dzięki rączkom można go w łatwy sposób przenosić. Myślę, że świetnie się nada również na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Jest on o wiele łatwiejszy w użytkowaniu niż grill gazowy, ponieważ wystarczy przekręcić pokrętło i już można grillować. Wcześniej nie wiedziałam, że na grillu można przyrządzać takie cuda, o takich interesujących smakach.

Dzięki nowemu grillowi przygotowałam już prawie wszystkie przepisy z książki i dużo z nich mnie po prostu zachwyciło. Potrawy są smaczne i o wiele zdrowsze niż gdybym miała przygotować je na patelni, bo używa się do nich mniej tłuszczu. Latem na pewno będę przygotowywać niektóre z przepisów na grillu węglowym podczas rodzinnych imprez na naszym ogrodzie.

 

Kategorie: Dom i ogród