Jakiś czas temu z mężem wybudowaliśmy dom. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu. Było to nasze marzenie od wielu lat, które teraz się spełniło. Wiedziałam od dawna jak będę chciała urządzić wnętrze. Gdy tylko zostały wylane fundamenty to ja już całe godziny spędzałam na stronach z tematyką wnętrzarską.

Zakup tynku dekoracyjnego w dobrej cenie

beton tynk dekoracyjnyChciałam żeby mój dom był bardzo nowoczesny. Nasi wszyscy znajomi mieli wnętrza urządzone tak przewidywalnie i według mnie po prostu nudno. A ja chciałam coś innego. Zresztą chyba zawsze starałam się żeby mieszkanie, w którym mieszkaliśmy z mężem wcześniej było ładnie i nowocześnie urządzone. Wiedziałam, że jest coś takiego jak beton tynk dekoracyjny, który mi się niesamowicie spodobał. Nie chciałam bowiem żeby był wszędzie. Chciałam użyć go przy schodach, które będą prowadziły na piętro. Beton taki jest niezwykle surowy a chody mają być drewniane. I to połączenie jest moim zdaniem idealne. Do tego wymyśliłam, że zamiast kłaść w łazience jakieś dekoracyjne płytki będzie właśnie ten tynk dekoracyjny. Będzie on na ścianach i na podłodze jednak w innych odcieniach. Do tego inne elementy w łazience będą drewniane i bardzo bogato zdobione. Takie skrajności powinny z sobą dobrze wyglądać. Mi przynajmniej takie połączenie się bardzo podobają. Zastanawiałam się tylko gdzie ten tynk zamówić. Sprawdzałam gdzie jest on najtańszy. I okazało się, że jest spora różnica przed kupnem w sklepie stacjonarnym a internetowym.

Ja bardzo nie lubię przepłacać. Dlatego też zdecydowałam się złożyć zamówienie przez internet. Na realizację zamówienia nie musiałam długo czekać i już po kilku dniach miałam wszystko. Mój mąż zajął się nałożeniem tego tynku. Dla mnie efekt był wspaniały. Nie spodziewałam się nawet tego.

Kategorie: Dom i ogród