Dobrze, że zatrudniłem się w tym sklepie, bo praca jest na prawdę fajna. Szefowa to kobieta, z którą można się dogadać bez problemu i wszyscy jesteśmy zgranym zespołem. Adela zawsze dba o to, żeby nasz asortyment w sklepie był atrakcyjny dla klientów.

Wyciskarką zainteresowało się sporo osób

model hurom alphaW zeszły piątek Adela chodziła bardzo pobudzona i nie wiedzieliśmy co było tego powodem do czasu, aż nie zwołała zebrania. Ogłosiła nam wtedy, że w sklepie od poniedziałku będzie w sprzedaży nowa wyciskarka do soków. Klienci często o ten produkt pytali i interesował ich głównie model hurom alpha, który właśnie w poniedziałek pojawił się u nas w sprzedaży. Od razu zgłosiłem się do promocji ten wyciskarki, ponieważ znałem doskonale produkt i wiedziałem, że najlepiej będę potrafił go zaprezentować klientom. Adela znając moje zdolności handlowe oczywiście zgodziła się na to od razu. Kupiliśmy całą skrzynię owoców i warzyw, by na oczach klientów prezentować działanie tej wyciskarki. W poniedziałek od samego rana chodziłem bardzo pobudzony i praca szła mi lekko i sprawnie. Wyciskarka od razu wzbudziła ogromne zaufanie wśród przychodzących klientów i wiedzieliśmy, że w ciągu tygodnia wszystko się sprzeda. Nowa wyciskarka zrobiła furorę co zakładaliśmy od razu, ponieważ zainteresowanie tym modelem było wyjątkowo duże. Sam postanowiłem kupić dla żony tę wyciskarkę, ponieważ ona uwielbia świeże soki. Żona była zadowolona z takiego prezentu i codziennie robiła sobie świeży sok do pracy.

Ta promocja była doskonale przeprowadzona i wystarczył tak na prawdę jeden dzień na zachęcenie klientów do zakupów. Wyciskarki zamawiamy regularnie, ponieważ wskaźnik sprzedaży cały czas utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Adela to jednak wiedziała co robi.

 

Kategorie: Handel