Moje wymagania jeżeli chodzi o wystrój mieszkania zawsze były wysokie. Jako osoba z doskonałym gustem nigdy nie mogłam sobie pozwolić na jakiś bubel. Zwłaszcza w swoim własnym mieszkaniu. Wszelkie meble i dodatki wybierałam zawsze bardzo ostrożnie.

Salon z elegancką lampą podłogową

lampy podłogoweCzęsto też zaglądałam do sklepów, w których w danym czasie odbywały się promocje czy wyprzedaże. Dzięki temu kupiłam mnóstwo atrakcyjnych rzeczy do wystroju mieszkania. Na ostatniej takie wyprzedaży w moim ulubionym sklepie były lampy podłogowe, które wyglądały na prawdę niesamowicie modnie. Od razu wyobraziłam sobie salon z taką lampą i wiedziałam, że czegoś takiego szukałam już od dawna. Często miałam takie przebłyski, że potrzebowałam czegoś, co nie do końca było sprecyzowane w mojej głowie. Dopiero jak to zobaczyłam gdzieś w sklepie uświadomiłam sobie, że tej rzeczy szukałam. Do wyboru był lampy podłogowe różnej wysokości. Zdecydowałam się zakupić taką w finezyjnym kształcie. Była cała czarna a klosze miała dwa, w kolorze białym. Na miejscu zakupiłam od razu żarówki energooszczędne, ponieważ lampę musiałam od razu ustawić w salonie i miała działać. Tego dnia akurat spodziewałam się gości i idealnie się złożyło, ponieważ chciałam się pochwalić swoim nowym zakupem. Naturalnie ta finezyjna lampa zrobiła na wszystkich wrażenie. Jacek to dwa razy pytał gdzie dostępne są takie lampy podłogowe i z tego co mi wiadomo to następnego dnia pojechał do tego samego sklepu na zakupy. Lampa tak bardzo mu się spodobała.

To był udany dzień pod względem zakupów i przyznam, że od dawna nie udało mi się upolować aż tak atrakcyjnej oferty. Lampy z tego co wiem bardzo szybko zostały wyprzedane co mnie nawet nie dziwiło. Na taki luksus każdy chciał sobie pozwolić.

Kategorie: Dom i ogród