Nie mieliśmy z mężem dużo czasu na organizację wesela, więc znalezienie odpowiedniej sali było bardzo trudne. W okolicy nie było  żadnych ciekawych miejsc, które miałyby wolne terminy. Przyjaciółka powiedziała mi o namiotach, które można wynajmować na różne uroczystości i wiele ludzi decyduje się na wynajęcie takiego namiotu na wesele. Bardzo spodobał mi się ten pomysł.

Wynajęłam namiot na swoje wesele

wynajem namiotów weselnych z dekoracjamiOfert wynajęcia namiotów na wesele było bardzo dużo, więc miałam w czym wybierać. Podobała mi się ta różnorodność wyboru, ponieważ mogłam wybrać namiot, który spełniał wszystkie moje oczekiwania. Fajna jest też opcja wynajem namiotów weselnych z dekoracjami, przez co nie trzeba już martwić się o nie samemu. Na taką właśnie usługę się zdecydowałam. Musiałam wybrać tylko motyw i kolory dekoracji, które potem są już szykowane przez firmą oferującą tego typu namioty. Zdecydowałam się jedynie na zapewnienie kwiatów, które będą ozdabiały każdy stół, ponieważ moja siostra prowadzi kwiaciarnię. Wielką zaletą namiotu było to, że stoły dla gości zostały ustawione w taki sposób jak chciałam. Mogłam wyznaczyć dużo miejsca na parkiet do tańczenia, na czym bardzo mi zależało. W czasie naszego wesela nagle zaczęło niespodziewanie padać ale w niczym to nie przeszkodziło. Namiot było wodoodporny, więc ani kropla deszczu nie dostała się do środka. Na całe szczęście i tak szybko przestało lać.

Wesele było bardzo udane. Wielu gości, choć na początku było zdziwionych miejscem przyjęcia, stwierdziło, że namiot sprawdził się bardzo dobrze i był to bardzo fajny pomysł. Dekoracje zapewnione przez firmę spełniły moje oczekiwania i były bardzo ładne i niesamowicie stylowe. Cieszę się, że zdecydowałam się na urządzenie ślubu w tego typu namiocie weselnym.

Kategorie: Usługi