Przez wiele lat walczyłam z ogromną nienawiścią do samej siebie oraz otaczającego mnie świata. Próbowałam to robić oczywiście na własną rękę lecz dopiero moja przyjaciółka uświadomiła mnie, że nie tędy droga i że powinnam skonsultować się ze specjalistą jeśli zależy mi na tym, aby wyzdrowieć.

Świetni psychiatrzy z Krakowa

psychiatra nfz krakówPrzez wzgląd na moje problemy, które rozpoczęły się w szkole przez bardzo długi czas nie potrafiłam zaakceptować oraz chociażby polubić samej siebie. Często winiłam się za wszystko oraz karciłam okaleczając swoje ciało. Wówczas nie widziałam w tym nic złego i dopiero kiedy poszłam na studia, a nowe otoczenie przyjęło mnie bardzo pozytywnie postanowiłam walczyć ze swoimi problemami. Niestety na darmo, albowiem o ile w dzień potrafiłam się jakoś trzymać i bywało nawet, że miałam dobry humor o tyle wszystko kończyło się wraz z nadejściem nocy. Wtedy też przyjaciółka poleciła mi, abym wybrała się do specjalisty i choć na początku nie chciałam nawet o tym słyszeć tak gdzieś z tyłu głowy wiedziałam, że jest mi potrzebny psychiatra nfz Kraków posiada wielu specjalistów i naprawdę wielu z nich ma bardzo dobre opinie w internecie. Postanowiłam iść za ciosem i umówić się na wizytę wiedząc, że nic nie tracę, a mogę jedynie zyskać. Do wszystkiego jednak podchodziłam bardzo sceptycznie ponieważ wychodziłam wtedy z założenia, że nikt nie może mi pomóc oprócz mnie samej. Nie miałam jednak pojęcia, jak bardzo się w tym wszystkim myliłam.

Psychiatra po ponad godzinnej rozmowie ze mną, przepisał mi pierwsze leki, ale również dał mi wiele do myślenia naszą rozmową. Był przy tym bardzo sympatyczny i ciepły, więc nie było mi trudno otworzyć się ze swoimi problemami. Nie sądziłam jednak, że leki oraz wizyty u psychiatry tak wiele zdziałają w tak krótkim czasie bowiem już po dwóch tygodniach było widać ogromną poprawę w moim spojrzeniu na samą siebie.