Całkiem niedawno przygarnęłam psiaka ze schroniska, lecz kiedy był już u mnie w domu uświadomiłam sobie, że kupiłam wszystko, co mu niezbędne za wyjątkiem smyczy. Postanowiłam, że od razu coś zamówię w internecie lecz nie sądziłam, że znajdę tutaj tak niesamowite i przepiękne smycze.

Piękne smycze dla psiaka

modna smycz przepinanaParę miesięcy temu spełniło się moje ogromne marzenie z dzieciństwa i wreszcie sprawiłam sobie psiaka. Przygarnęłam małą, puchatą kuleczkę ze schroniska w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Jeszcze tego samego wieczoru, kiedy mała Suzi była już u mnie w domu chciałam zabrać ją na spacer jednak zauważyłam, że w natłoku obowiązków związanych z nowym domownikiem zapomniałam kupić smyczy. Chciałam mieć coś porządnego, a niestety w moim małym mieście jest tylko jeden sklep zoologiczny w którym nie ma zbyt dużego wyboru dlatego właśnie zdecydowałam się na zakupy online. Już w pierwszym sklepie, który znalazłam moim oczom ukazała się prześliczna modna smycz przepinana w kolorze różowego złota. Moja suczka jest cała biała i posiada jedynie malutką, czarną plamkę pod pyszczkiem, a zatem smycz idealnie pasowała do jej wyglądu i wiedziałam, że stworzy z niej prawdziwie modną księżniczkę. Poza tym kolor smyczy, którą znalazłam jest jednocześnie moim ulubionym. Posiadam wiele dodatków w tym odcieniu złota, więc jednocześnie miałam pewność, że smycz będzie pasowała do mojego ubioru za każdym razem.

Ponadto sklep w którym robiłam zakupy sprzedawał smycze ręcznie robione co oznacza, że firma specjalizowała się w ich wyrobie. Zyskałam tym samym pewność, że kupuje mojemu psu coś naprawdę porządnego i że będzie to smycz, która posłuży jej przez długie lata. Moje spostrzeżenia względem jakości potwierdziły się, gdy kurier dostarczył smycz i na własne oczy mogłam się przekonać, że jest ona naprawdę rewelacyjnie wykonana. 

Kategorie: Zoologia