W zeszłym roku wraz z mężem zakupiliśmy swoje wymarzone mieszkanie. Choć nasze nowe lokum było stosunkowo małe, to jednak włożyliśmy sporo środków i energii w to, by nasze cztery kąty prezentowały się możliwie jak najlepiej. Z racji tego, że uwielbiam gotować, w pierwszej kolejności zajęłam się projektowaniem kuchni, która jak wiadomo stanowi serce każdego domu. Kuchenne ściany przyozdobiłam szalenie modnymi obecnie panelami wykonanymi ze szkła, na których można umieszczać dowolnie zaprojektowaną przez siebie grafikę.

Produkcja paneli szklanych w Gdańsku 

panele szklane gdańskNie ukrywam, że choć oczyma wyobraźni od razu wiedziałam jak chciałabym, by wyglądała moja kuchnia, to jednak doskonale zdawałam, sobie sprawę z tego, że za wcielenie moich projektów w życie będą odpowiedzialni fachowcy. Zdołałam nawet przeznaczyć całkiem spory budżet na moje wymarzone panele szklane Gdańsk, w którym mieszkałam słynął z wielu profesjonalnych firm, które zajmowały się produkcją spersonalizowanych paneli szklanych różnej wielkości. Podczas konsultacji z wynajętą przeze mnie firmą ustaliliśmy, że na zamówionych przeze mnie panelach umieścimy zdjęcia moich ulubionych owoców. Fachowcy bardzo szybko zaprojektowali dla mnie piękną grafikę przedstawiającą truskawki. Cieszyłam się również z tego, że powierzchnia moich paneli jest lśniąca – na jej powierzchni pięknie odbijało się bowiem światło. Co najważniejsze jednak wynajęta przeze mnie firma zajęła się również montażem moich płytek, które pięknie prezentowały się w mojej kuchni. 

Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona z mojego projektu. Ściany kuchni prezentują się naprawdę przepięknie, moim zdaniem szkło prezentuje się znacznie bardziej elegancko od standardowych płytek ceramicznych, na których nie można umieszczać aż tak fantazyjnych wzorów.