Prowadzenie dobrze prosperującego biznesu to bardzo duże wymaganie. Sam wiem po sobie, bo musiałem poświęcić sporo czasu mojemu sklepowi. Jednak cieszę się i nie narzekam. Dzięki temu, że moje przedsiębiorstwo tak dobrze prosperowało miałem pieniądze i mogłem godnie żyć.

Rozwój biznesu a przechowywanie towaru 

magazynowanie towaruKlientów cały czas przybywało. Odwiedzali mnie nie tylko Ci stali, ale szereg nowych. Jeden mówił drugiemu o tym, że mój sklep jest naprawdę warty odwiedzenia i marketing szeptany tak się nakręcał. Po roku od rozpoczęcia działalności stwierdziłem, że muszę chyba poszukać innego lokalu żeby móc w pełni rozwinąć skrzydła i powiększyć asortyment. Mimo tego, że chciałem bardzo szybko tego dokonać nie pozwalała mi na to powierzchnia. Dlatego też zdecydowałem się na to, żeby wynająć miejsce w magazynie, by tam odbywało się magazynowanie towaru z mojego sklepu. Jeśli tylko klient chciał mogłem szybko pojechać do magazynu i zaraz ten towar przywieść. Właściciel magazynu, w którym trzymałem moje towary przeznaczył mi kawałek powierzchni i osobno pracownika, który w razie potrzeby przywoził mi towar na wózku widłowym i mogłem go szybko dostarczyć klientowi. Na samym początku chciałem zmienić lokal na większy, ale dzięki sprawnemu magazynowaniu towaru nie muszę narażać się na niepotrzebne koszta i zmianę lokalizacji, do której moi klienci są już przywiązani. Z tego co wiem inni przedsiębiorcy już biorą ze mnie przykład i też chcą wynająć powierzchnie w magazynie dla swojego towaru.

Teraz każdemu znajomemu polecam takie magazynowanie produktów, jeżeli tylko potrzebują dodatkowego miejsca a nie mają pieniędzy czy nie chcą po prostu przenosić się do innego miejsca. W życiu bym nie pomyślał, że tak wielu ludzi trzyma w magazynie swoje produkty.

Kategorie: Transport