Zbliżały się pierwsze urodziny mojej córeczki. To była pierwsza od jej urodzenia okazja do tego, żeby zaprezentować córeczkę całej rodzinie. Razem z ojcem dziecka, szykowaliśmy naprawdę dużą imprezę. Większość rzeczy była już gotowa. Musiałam jeszcze tylko znaleźć odpowiednie ubranko dla mojej córeczki, w którym by się pięknie prezentowała.

Poszukiwania ślicznej spódniczki dla niemowlaka

spódniczka dla niemowlaka tiulowa z pomponamiW tym celu udałam się do sklepu z odzieżą dla niemowląt i małych dzieci. Wiedziałam, że chcę kupić jakąś śliczną spódniczkę. Zależało mi na tym, aby była elegancka i gustowna, ale zarazem praktyczna. Córkę trzeba było bardzo często przewijać i chciałam, żeby można było to robić bez zdejmowania spódniczki. Sprzedawczyni wysłuchawszy moich potrzeb pokazała mi jedno polecane ubranko. Była to spódniczka dla niemowlaka tiulowa z pomponami. Wyglądała naprawdę imponująco. Była pięknie wykonana. Tiul był ładnie wykończony, dzięki czemu miałam pewność, że materiał nie będzie się rozdzierał. Maleńkie pompony były tak umocowane, że dziecko nie mogło ich oderwać. Były one również na tyle duże, że córka nie mogłaby ich wziąć do buzi, co było bardzo praktycznym rozwiązaniem. Spódniczkę zakładało się na gumkę, co również było wygodne i praktyczne przy ubieraniu dziecka. Spódniczka była obszerna, pod spód bez problemu można było zmieścić pampersa. 

Była ona dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie, dlatego od razu zdecydowałam się ją zakupić. W domu od razu zdecydowałam się ją przymierzyć córeczce. Pasowała na nią wprost idealnie. Można ją było założyć na body, śpiochy lub pajacyka. Była świetnym wykończeniem eleganckiego i gustownego ubranka. Była uniwersalna i pasowała na wiele okazji. Zanim córeczka z niej wyrosła jeszcze wiele razy ją w nią ubierałam.