Zawsze wychodziłam z założenia, że prowadzenie hotelu wymaga nastawienia przede wszystkim na potrzeby i wymagania klientów. Jestem osobą, która uwielbia podnosić wysoko poprzeczkę. Od kilku lat prowadzę nieduży hotel nad morzem i dbam o to, aby spełniał on najwyższe standardy. W tym roku jesteśmy w trakcie wprowadzania kilku zmian w wyglądzie wnętrz.

Kinkiety unikatową ozdobą hotelu

nowoczesne kinkiety kryształoweOd kiedy byłam mała wiedziałam, że kiedyś będę miała albo własny hotel albo restauracje. Wyszło ostatecznie na to, że od kilku lat jestem szczęśliwą właścicielką niewielkiego hotelu nad morzem. Z racji tego, że zadbałam w nim o najwyższy standard zarówno pod kątem obsługi jak i wyposażenia, nie narzekam na brak klientów. W tym roku wpadłam na pomysł, aby nadać wnętrzom więcej elegancji. Główny wpływ na to będą miały nowoczesne kinkiety kryształowe, które pojawią się w holu, korytarzach oraz pokojach hotelowych. Są to nieduże prosto, ale pięknie zdobione lampy w postaci kinkietów. Dzięki temu, że wykonane są z kryształów, dają niezwykłe refleksy świetlne. Co prawda kosztowały one trochę, ale naprawdę było warto. Wychodzę z założenia, że szczegóły mają zawsze ogromne znaczenie. Kinkiety pojawiły się dopiero w kilku miejscach w hotelu, a już przyjmuje pozytywne informacje zwrotne ze strony gości hotelowych. Kilka pań pytało mnie nawet o to, gdzie takie kinkiety można zakupić. Te do naszego hotelu wykonane były według indywidualnego projektu. Są więc unikatowe.

Od kilku lat prowadzę hotel i uwielbiam wprowadzać do niego ulepszenia, które robią z niego jescze bardziej eleganckie miejsce. W tym roku, na przykład, zainwestowałam w piękne, kryształowe kinkiety, które zdobić będą korytarze, hol oraz pokoje. Pierwsze z nich już wiszą i zachwycają naszych gości.