Na weselach utarł się zwyczaj składania podziękowań przybyłym osobom w formie niezobowiązującego podarku upamiętniającego uroczystość. Mogą to być okolicznościowe gadżety, magnesy lub słodycze. Aby podkreślić rangę wydarzenia, warto spersonalizować do nich opakowanie lub etykietę. Będzie to oryginalna forma podziękowań, którą goście zapamiętają na długo.

Smaczne i oryginalne krówki

cukierki krówki na weseleDla wielu par młodych wybór weselnych podziękowań dla gości to nie lada wyzwanie. Spośród wielu gadżetów oferowanych przez strony internetowe można wybrać całe mnóstwo oryginalnych przedmiotów, które jednak niekoniecznie przydadzą się gościom w dalszej perspektywie… Doskonałym rozwiązaniem tego dylematu będzie zakup personalizowanych słodyczy z etykietą ślubną. Powinna się na niej znaleźć data ślubu, imiona pary młodej oraz słowa podziękowań. Przy takiej formie upominku mamy pewność, że goście poczują się docenieni, a także będą mieli konsumpcyjną przyjemność. Dodatkowo, prezent ten będzie jedyny w swoim rodzaju i drugiego takiego nie dostaną oni nigdzie. Idealną formą słodkiego upominku w ramach podziękowań dla zebranych gości będą cukierki krówki na wesele. Nabyć je można w wielu wariantach smakowych – np. sezamowe, makowe, maślane, czekoladowe czy jagodowe. Spersonalizowane etykiety można zamówić przez stronę internetową, na której wybieramy krój czcionki, wpisujemy napis, datę uroczystości oraz wybrane słowa podziękowań.

Zazwyczaj, na krówkach umieszcza się też imiona państwa młodych. Gotowe szablony etykiet dostępne są również na stronie. Jeśli parze młodej bardzo zależy na wyjątkowej oryginalności, to może ona zamieścić na opakowaniu cukierka również swoje zdjęcie lub wybraną zabawną ilustrację. Dodatkowo, krówki mogą być pakowane po kilka sztuk w ozdobne torebeczki dla gości.

Kategorie: Usługi