Początkujący pijarowiec nie ma łatwego życia z zespołem pracującym w jego firmie. Poszczególne działy, które zdążyły się już ze sobą zapoznać oczekują, że imprezy firmowe będą spełniały standardy oferowane przez wielkie korporacje.

Rozkręcić imprezę firmową

imprezy firmowe krakówOczekiwania swoją drogą, a fundusz przeznaczony przez zarząd na organizację eventów swoją ścieżynką. Niemniej nie można zapomnieć o ważnych datach, jak rocznica istnienia firmy czy choćby wigilia firmowa, gdy wszyscy dookoła liczą na spotkanie podczas którego można chociaż porozmawiać na spokojnie o czymś innym niż deadline i odpisywanie na maile asap. Na szczęście miejscówki na imprezy firmowe kraków oferuje całkiem niezłe. O ile wigilię firmową można obejść i po prostu zorganizować wspólnego grzańca z wielkiego podgrzewacza, o tyle już imprezy integracyjne czy rocznice firmowe wymagają wyjątkowej oprawy. Pierwszą z nich jest catering. Najlepiej jeśli wszyscy wyjdą z firmy i przy stołach w okolicznym pubie czy pizzerii mogą usiąść i wreszcie rozwinąć te wszystkie tematy poruszane przy ekspresie do kawy i kończone czym prędzej na widok kierownika zmierzającego po swój kubek. Druga to imprezy firmowe zawierające nutkę rywalizacji, która pozwala lepiej poznać się ludziom z poszczególnych działów. Tutaj już różnorodność miejscówek jest zależna od ducha walki teamu. Jeśli przeważają mężczyźni można rozegrać mecz lub wyskoczyć na gokarty, natomiast dla Pań lepszym rozwiązaniem będzie wspólna joga w środowe poranki w studiu nieopodal.

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Jednak w każdej firmie krążą legendy o najlepszych pijarowcach, którzy organizowali takie imprezy firmowe, że aż szkoda, że już ich nie ma w teamie. Dlatego warto się starać o dobry event dla zespołu.

 

Kategorie: Usługi