Zachwycające fototapety pozwalają odmienić wnętrze w ciągu paru chwil i niewielkich nakładów finansowych. Dobrze dobrana fototapeta do pokoju zachwyci jego mieszkańca oraz pozwoli na wizualne powiększenie przestrzeni, tak by doskonale czuć się w odświeżonym wnętrzu.

Sklepy online z fototapetami

fototapeta do pokoju sklep internetowyNowa fototapeta do pokoju w którym śpisz na pewno pozwoli Ci poczuć się jak w krainie snów. A już na pewno wniesie do pomieszczenia orzeźwiające wrażenie, nawet jeśli pozostałe meble pozostaną takie same. Wystarczy odpowiednio dobrane zdjęcie aby pomieszczenie nabrało nowego oblicza. Być może zawsze marzyliście o nocy pod rozgwieżdżonym niebem? Albo z sentymentem wspominacie pierwsze wspólne wakacje w Pradze? Teraz wasze marzenia o odrobinie świata w domu może spełnić fototapeta do pokoju sklep internetowy produkujący takie dekoracje na pewno pomoże wam zaplanować i odpowiednio dobrać plik z obrazkiem oraz rodzaj fototapety. Są ich trzy rodzaje: fototapeta lateksowa, którą aplikuje się na ścianę jak tradycyjną tapetę, fototapeta lateksowa na flizelinie, która również wymaga kleju do tapet, ale dodatkowo wygłusza pomieszczenie oraz tapeta samoprzylepna, która nie wymaga dodatkowego kleju, wystarczy oderwać z niej pasek ochronny dla kleju. Ta ostatnia występuje również w większych rozmiarach. O ile tapety lateksowe można zamówić w szerokości do 150 cm, o tyle tapeta samoprzylepna występuje w szerokości nawet 360 cm, tak więc można nią pokryć całą ścianę.

Dla niektórych nieco problematyczna jest kwestia pochodzenia zdjęć tworzących fototapetę. Zazwyczaj prezentowane przykłady fototapet do pokoju w sklepach internetowych pochodzą z banków zdjęć, skąd trzeba zakupić plik, aby móc go wykorzystać. Jednak w e-sklepie odpowiednio pokierują kupującym, aby transakcja była zgodna z prawem.