Remont mieszkania był dla nas dużym wyzwaniem, nie tylko logistycznym, ale również finansowym. Musieliśmy zmienić kafelki, w łazience, kuchni i salonie. Oprócz tego, usunąć stare tapety, oraz wykonać nową instalację elektryczną.

Remont mieszkania nie musi być drogi

wytrzymały beton architektonicznyNasz budżet na remont nie był zbyt wysoki. Właściwie to nie był wystarczający, aby wykonać wszystkie zaplanowane zmiany i naprawy. W trakcie planowania i zakupów odpowiednich materiałów, zwróciliśmy uwagę na wytrzymały beton architektoniczny. Oglądając próbki ścian, które były wykonane z tego materiału stwierdziliśmy, że coś takiego mogłoby się sprawdzić w naszym domu. Zaczęło się projektowanie zupełnie nowego wystroju naszych pokoi. Chcieliśmy zrobić coś naprawdę oryginalnego. Beton architektoniczny okazał się niezwykle plastycznym i trwałym materiałem. Zastosowaliśmy go we wszystkich pomieszczeniach, w których wcześniej planowaliśmy kafelki. Dodatkowo okazało się, że zaoszczędziliśmy połowę wydatków, przeznaczonych na materiały. Oprócz tego, nie musieliśmy już zatrudniać kafelkarza i zupełnie sami położyliśmy beton na ścianach. Jedyny koszt dotyczył elektryka, który przed betonem, rozprowadził nam nową instalację. Całość okazała się arcydziełem, którego wykonanie dostarczyło nam wiele zabawy. Struktury które uzyskaliśmy dzięki warstwom betonu, w połączeniu z nowym ledowym oświetleniem, uczyniła z naszego mieszkania prawdziwe dzieło sztuki. Zaoszczędzone pieniądze, przeznaczyliśmy na zakup nowych mebli do kuchni oraz salonu.

Meble w kolorze połyskującej bieli, wspaniale odcięły szarość stylowych betonowych ścian. Wszystkie koszty łącznie z zakupem mebli nie przekroczyły zaplanowanego budżetu, a mieszkanie otrzymało zupełnie nowy wygląd. Przy tym, zapewniło nam niepowtarzalną atmosferę i estetyczny oryginalny wygląd.

Kategorie: Dom i ogród